Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İki genç kadını evlerine kadar takip etti! Korku dolu anları anlattı..."Islık çalıp apartmanın içinde dolaşıyordu"

  TikTok'ta 'damlatrkd' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın arkadaşıyla birlikte kendisini evlerine kadar takip eden bir adamın yaşattığı korku dolu anları anlattı. Genç kadınların evlerine girmesinin ardından apartmanın içinde ıslık çalarak dolaşan adamın hareketleri 'pes' dedirtti.

  TikTok'ta 'damlatrkd' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın 'korku dolu bir gece' notunu eklediği paylaşımında tanımadıkları bir adamın kendilerini evlerine kadar takip ettiği anları anlattı.

  Sabah her zamanki gibi işine çalışmaya gittiğini ve iftarda arkadaşlarıyla Cihangir'deki yemekte geç olduğu için taksiyle döndüklerini söyleyen Damla, "Taksiden sitenin kapısında indik. Bizimle birlikte sitenin kapısından bir adam geçti. Biz bu durumu yadırgamadık çünkü güvenliğin önünden elini kolunu sallayarak geçti. Adamın hareketleri ve yürüme tarzı tuhafımıza gittiği için biz biraz hızlandık. Adam bizi biraz takip ettikten sonra önümüze geçti ve 'C blok nerede?' diye sordu" dedi.

  4

  Kendilerinin C blokta yaşadığını ifade eden Damla, "O bizden önce C bloğa gitti. Ağır hareketlerle şifreyi yazıyor gibi yaparak bizim gelmemizi bekledi. Arkadaşım onu oyalarken biz şifreyi yazıp içeri girmeye çalıştık. Kapıyı tutarken hemen arkamızdan o da girdi. Yürürken yansımasından bizi takip ettiğini fark ettik. Çok korktuğumuz için onu apartman görevlisinin dairesine yönlendirdik. Ağabey kapıyı açar açmaz ben de kapıyı açtım ve arkadaşımı içeri çektim. Ama adam asla gitmedi. Biz korkudan kapıyı kilitlediğimizde binanın içinde ıslak çalarak dolaştı. Güvenlikler adamın binadan çıktığını söyledi ama biz korkudan tüm gece uyuyamadık" diye konuştu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler