Yasak Elma 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şahika, Yiğit'in gerçek babasını açıkladı! Yasak Elma 54. son bölüm izle

Yasak Elma dizisinin 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma'nın 54. son bölümünde, Yıldız'ın boşanmak için dava açması Halit'i hayal kırıklığına uğrattı. Yasak Elma yeni bölümde ise bu defa Yiğit ve Şahika fırtınası esecek. Yiğit, babasının kim olduğunu sonunda öğreniyor. Şahika herkesin içinde Yiğit'in yeğeni olduğunu, Kaya ve Ender'in çocukları olduğu açıklıyor. Halit ve Ender ise büyük şok yaşıyor. İşte Yasak Elma 55. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Tuvana Türkay, Nesrin Cevadzade ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'nın 54. yeni bölümüyle 28 Ekim Pazartesi akşamı ekrana geldi. Yasak Elma'nın 55. yeni bölüm fragmanı da Fox TV tarafından yayınlandı. Yeni bölümde, Halit'in davetinde Şahika şok bir gerçeği açıklıyor. Yiğit'i yanına alan Şahika, "Yiğit uzun zamandır benden babasını bulmamı istiyordu. Yiğit benim yeğenim.Ağabeyim Kaya'nın oğlu ve maalesef Ender de annesi. Unutmadan Nila'nın da kocası. Daha dün evlendiler" sözleri herkesi şaşkına uğratıyor.

Peki Şahika'nın bu açıklaması sonrası Ender ne yapacak? Yiğit'in Ender'in oğlu olduğunu ve kendisini kandırdığını öğrenen Halit'in tepkisi ne olacak?

yasak3

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Yıldız’ın Halit’ten ayrılmak istemesi, Halit’te şok etkisi yaratır. Yıldız, boşanma aşamasında çok dikkatli olmak zorunda olduğu için çeşitli önemler alırken, Ender, Şahika’nın arkasındaki gücün peşine düşer. Zehra, kitabının tanıtımı için Yıldız’dan yardım ister. İlk kez bir kadın tarafından terk edilecek olma duygusu ise Halit’i ikileme düşürür.

Yasak Elma_54 (1)

Halit'in kayıp bebeği bulup gelmesi, Şahika'nın kurduğu düzenin yavaş yavaş yıkılmasına yol açarken, Şahika yeni bir plan geliştirir.

Yasak Elma_54 (2)

Ender ve Yıldız güç birliği yaparak Şahika'nın foyalarını ortaya çıkarmaya çalışırlar.

Yasak Elma_54 (3)

Halit oğlundan ayrı kalmayacağını herkese ilan edip, Yıldız'ı yalıya geri çağırır. Ancak Yıldız, ilişkisiyle ilgili nihai kararı vermiştir.

Yasak Elma_54 (5)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Hayal yada rüya olabilir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler