Yaşar Alptekin: İlk namaz kılmaya başladığımda...

2. Sayfa programına konuk olan eski manken Yaşar Alptekin ilk namaz kılmaya başladığında nasıl hissettiğini ve ne düşündüğünü anlattı.

Yaşar Alptekin: İlk namaz kılmaya başladığımda...

Eski oyuncu ve manken Yaşar Alptekin, 2. Sayfa programına konuk oldu.

"İtiraf etmem gerekirse ilk namaz kılmaya başladığımda 'olmaz' dedim, dans müzik falan" diyen Alptekin samimi açıklamalar yaptı. İşte açıklamalarının satır başları:

"Sonra bir gün Osmanbey'den geçerken sokak müziği yapanlar vardı, içimden bir oynama hissi geldi. Lambada dansını televizyondan öğrendim. Evimde dans odası var."

Nafaka düzenlemesi konusunda da konuşan ünlü isim "Nafaka ve tazminatların düzenlenmesi lazım. Üç ay evli kalmış adam ama ömür boyu nafaka ödüyor. Erkeğin ömür boyu nafaka ödemesi adil değil. Nafaka olayını bazı kadınlar neredeyse meslek haline getirecek. Evlilik sözleşmesi de bana etik gelmiyor" dedi,

Yaşar Alptekin seçimlerden sonra Erzurum'da bir filmde rol alacağını da duyurdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Namaz ın reklam ı olmaz
bu adam ilk dünya görüşünü değiştirdiğinde eminim ki ruhani birşeyden etkilendi ve korktu.. bu korkuyla çok keskin bir dönüş yaptı. bir sofi gibi yaşamaya başladı. zamanla bu korktuğu şeylerin iç dünyasını anlayıp bi rahatladı korkusunu azalttı ve sıkılıp eski ruh haline döndü.. ilk zamanlar hissiyatına inanıyordum içinde yaşadığı gözlerinden belliydi ama şu an sadece o ayrıldığı yönün çıkarını yaşıyor.. görüntüyü tam çeviremese de özünde eskiye döndüğüne inanıyorum..
zikir ile lambada biraraya gelirmi?ya zikir ya lambada lütfen yaşar bey artık tercihlerimizden emin olalım.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler