Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yetişkin film yıldızı Reislin sosyal medyada nabızları yükseltmeyi başardı! Transparan, file, dekolte... “Hiç giyinmeseymişsin”

  Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde dünya genelinde geniş bir takipçi kitlesine ulaşan yetişkin film yıldızı Reislin yine limitleri zorlayan bir paylaşıma imza attı. Instagram hesabında 190 bini aşkın takipçisi bulunan fenomen isim hayranlarının karşısına son derece cesur bir kıyafet seçimiyle çıktı.

  Yetişkin film yıldızı Reislin sosyal medyada nabızları yükseltmeyi başardı! Transparan, file, dekolte... “Hiç giyinmeseymişsin”

  Dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan yetişkin film yıldızı Reislin, sosyal medyanın sınırlarını zorlayan bir paylaşımla daha gündeme gelmeyi başardı. Sıklıkla sosyal medya hesabından hayranlarının karşısına cesur pozlarıyla çıkan fenomen isim yine geleneğini bozmadı. Transparan ve file detaylardan oluşan etek ile göbeği açık bluzuyla kamera karşısına geçen Reislin herkesi heyecanlandırdı.

  SOSYAL MEDYADAN BEĞENİ YAĞDI

  reislin kapak

  Sosyal medya kullanıcılarının beğeni ve yorum yağmuruna tuttuğu gönderisine Reislin “Küçük elf ava çıkıyor” notunu ekledi. Sosyal medya kullanıcıları gönderiye yorum yağdırırken Reislin güzelliğini öven yorumlar da peşi sıra geldi. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü ise “Hiç giyinmeseymişsin” yorumunda birleşti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler