Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yetişkin film yıldızı Thaina Fields'in şüpheli ölümü! Sektörde tacize uğradığını iddia ettikten sonra 24 yaşında ölü bulundu

  Perulu yetişkin film yıldızı Thaina Fields'in sektöründe istismar iddialarından sadece aylar sonra evinde ölü bulunması dikkatleri çekti. Ölüm nedeni henüz bilinmeyen Thaina Fields'in hayatına kaybetmesine ilişkin olarak polis soruşturma başlattığını açıkladı.

  Gerçek adı Abigail olan Perulu yıldız, yetişkin film sektörüne adım attıktan sonra şiddetli cinsel istismara maruz kaldığını itiraf ederek gündeme gelmişti. Cinsel tacize uğradığına dair açıklamada bulunan Fields, "Yetişkinlere yönelik içerik oluşturmaya başladıktan sonra cinsel taciz ve istismara maruz kaldım. Bu gerçekten korkunç bir deneyimdi. Bu birçok kez başıma geldi." demişti.

  ÖLÜM NEDENİ ARAŞTIRILIYOR

  3

  Açıklamasından sadece birkaç ay sonra Fields Peru'nun Trujillo kentindeki evinde ölü bulundu. Ölüm nedenine ilişkin olarak resmi bir açıklama yapılmayan yetişkin film yıldızının ölümü şüpheli olarak değerlendirilirken soruşturma başlatıldı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler