Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yetişkin yıldız Adriana Chechik'ten çok konuşulacak itiraf! "Bahçemde çıplak gezemeyeceğim için evimi satmaya karar verdim"

  Yetişkin yıldız Adriana Chechik, evini satıp taşınması gerektiğini çünkü bahçesinde artık çıplak olamayacağını söyleyince sosyal medyanın gündemine yerleşti. Fenomen isim bahçesinde rahat bir şekilde hareket edemediğini çünkü komşularının onu sürekli olarak izlediğini ifade etti. Ünlü isim dert yandığı konu sosyal medya kullanıcılarına, "Ne dertler var ama" dedirtti.

  2022 yılında yaşadığı talihsiz olayın sonrasında köprücük kemiği kırılan ve şimdilerde iyileşme sürecinde olan Adriana Chechik, komşularının meraklı gözlerinden dolayı artık bahçesinde rahat bir şekilde hareket edemediğini söyleyerek taşınmaya karar verdiğini dile getirdi.

  8890

  Sosyal medya hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımında fenomen isim, "Siz evimin arkasında gerçekleşen inşaatı görmelisiniz, çok berbat. Bu devasa binaların arka bahçeme baktığına inanamıyorum. Arka bahçemde asla çıplak olamam. Evimi satıp taşınmam gerekiyor" notunu ekledi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler