MAGAZİN

Yılanların Öcü son bölümde Kamuran şoku

Show Tv'nin başarılı dizisi Yılanların Öcü 40. bölümü izleyicilerinin karşısına unutulmaz sahneleriyle çıktı. Yılanların Öcü son bölümünde Fatma oğlunun hastalığıyla yıkılırken, Kamuran'ın ansızın ortaya çıkışı şok etkisi yarattı.

Yılanların Öcü son bölümde Kamuran şoku

Show Tv'nin iddialı dizilerinden Yılanların Öcü 40. bölümü nefes kesen sahneleriyle ekrana geldi. Fakir Baykurt'un ünlü eserinden esinlenerek yayınlanan, başrollerini; Cemal Toktaş, Hande Soral, Rüçhan Çalışkur, Nail Kırmızıgül, Ahmet Varlı, Mehmet Atay, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Nalan Örgüt, Burak Can, Erden Alkan, Ceyda Kasabalı, Gonca Yakut, Süleyman Karaahmet, Orkun Öngen, Sibel Şişman, Zafer Güllü, Murat Çobangil, Eyüp Bayşi ve Aycan Koptur'un paylaştıkları sevilen dizi Yılanların Öcü son bölümünde bebek yüzünden birbirine düşen Bayram ve Fatma'nın görüntüleri damga vurdu. Fatma'nın bebeği hakkında şok gerçeği öğrendiği Yılanların Öcü 40. bölümü 24 Haziran Çarşamba akşamı saat 21.00'de kaldığı yerden devam etti.

YILANLARIN ÖCÜ 40. BÖLÜM ÖZETİ

Yılanların Öcü son bölümünde; olayların üzerinden dört ay geçmişti. Fatma'nın doğum yaptığından haberdar olan Bayram, çocuğunu görmek için soluğu hastanede aldı. Ancak ortada büyük bir problem vardı: Ne Fatma, ne de Haceli, bebeği Bayram'a göstermek istemiyordu.Diğer yandaysa, Rıza'nın acımasız planıyla yılanların saldırısına uğrayan Hatçe 'nin sağlık durumu tehlikedeydi. Yılanların Öcü son bölümünde evlenme kararı alan, Şerife ve Sırrı'yı ise çok büyük bir sürpriz beklemekteydi. Bayram ve Fatma bir yandan bebekle ilgili velayet kavgasına tutuşurken bir yandan da korkunç bir gerçekle sarsıldılar. Minik bebekleri çok hastaydı, bu hastalığın tek çaresi vardır ama gerçekleşmesi imkansızdı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler