Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yasaklı madde etkisindeki anne 4 aylık bebeğini üçüncü kattaki evinin camından aşağıya sarkıttı... Polis anında müdahale etti

  İskoçya'nın Lanarkshire bölgesinde bir apartmanın üçüncü katındaki dairesinden 42 yaşındaki Natalie Hutchison isimli bir kadın 4 aylık bebeğini aşağıya sarkıttı. Uyuşturucu madde etkisinde olduğu belirtilen anne 9 metre yükseklikteki evinin penceresinden bebeğini dakikalarca baş aşağıya salladı. Durumu gören vatandaşlar anında durumu polise haber verdi.

  MYNET|DIŞ HABERLER İskoçya'nın Lanarkshire bölgesinde 42 yaşındaki Natalie Hutchison isimli bir kadın 4 aylık bebeğini evinin penceresinden aşağıya salladı. Dairede bulunan bir başka kadın dakikalar sonra bebeği güvenlik bir şekilde annesinden elinden almayı başardı. Vatandaşlar büyük bir korku ve panikle polise haber verdi.

  2

  Olaya ilişkin soruşturma devam ederken Hamilton Şerif mahkemesindeki savcı, "Polis daireye girdi ve çocuğun güvende olduğunu ve başka bir kadın tarafından tutulduğunu gördü ancak sanığın öfkeli olduğunu söyledi. Memurlar, sanığın gözbebeklerinin büyümesi ve ağzında beyaz bir köpük olması nedeniyle uyuşturucu etkisi altında göründüğünü belirtti ancak sanık uyuşturucu etkisi altında olduğunu inkar etti" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler