MAGAZİN

Youtube fenomeni Meryem Can'ın paylaşımı gündem oldu! Silip açıklama yaptı

Youtube fenomeni Meryem Can'ın paylaşımı gündem oldu! Silip açıklama yaptı

Youtube’da yayınladığı içeriklerle adını geniş kitlelere duyuran sosyal medya fenomeni Meryem Can’ın son videosu olay oldu. 3 buçuk milyondan fazla aboneye sahip olan Meryem Can’ın son videosunda bir çıplak fotoğraf olduğu iddiası sosyal medyanın gündemine oturdu. Can bu iddialar sonrası açıklama yaptı.

2014 yılındna beri Youtube için içerik üreten Meryem Can’ın son videosunda talihsiz bir olay yaşandı. Youtube’a başladığı ilk dönemlerde makyaj ve moda konulu videolar yayınlayan Meryem Can, abone sayısının artmasıyla beraber günlük vloglar ve trend olan konulara yönelmeye başlamıştı. “Kayıp Telefon İlanıyla Yalancıları Tespit Etmek” isimli bir video yayınlayan Meryem Can’ın telefonunun galerisinde çıplak görüntü olduğu iddiası takipçilerin gündemine girdi.

Videonun sosyal medyada gündem yaratmasından sonra Can Twitter hesabından açıklama yapmayı tercih etti.

VİDEOYU KALDIRDI

meryem can +18

Videosu sırasında elindeki akıllı telefonu bilgisayara bağlayan Meryem Can’ın galerideki bir karesi olay oldu. Ekranda +18 bir görüntünün olması takipçilerin gözünden kaçmadı. Sosyal medyada olay olan bu görüntülere onlarca yorum yapıldı.

Görselin sosyal medyada konuşulmasından sonra Meryem Can çözümü videoyu silmekte buldu.

Ancak fenomen ismin bu hareketi de yeterli olmadı. Konunun büyümesi üzerine Meryem Can Twitter hesabından açıklama yaptı.

meryem can

Can açıklamasında, “Arkadaşlar, son yayınlamış olduğum videoda bir problem yaşandı. Biliyorsunuz biz ekip olarak Huawei ile çalışıyoruz. Kameraman arkadaşım da bu sebeple benimle aynı model telefonu kullanıyor. Post prodüksiyon kısmında gerekli olan ekran görüntülerini o aldığı için, o sırada aktarımı onun telefonu ile yapıyorduk. Fark ettiyseniz galeride bana ait herhangi bir fotoğraf yok. Ben de maalesef bu görüntülerin varlığını, video yayınlandıktan sonra fark ettim. Hızlıca o kısmı blurlamaya çalıştık fakat işlem gereğinden fazla uzun sürünce videoyu şimdilik kaldırdım” notunu ekledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bak kardeşim bu tür kadın kız ne olursa olsun youtuber denen şahısların yüzde 90 kesimi çocuklara hitap bile ediyor ve inanılmaz zararlılar yeni gelişmekte olan genç kesim cocuk kesimlere inanılmaz kötü örneklerdir cocukların yanlış egilimlere girmesini isteyenler var bu işe mutlaka dur demek lazım bu kesim cocuklara hitap ettigi için bu önlem alınmalı anne ve babalara şu zamanlar çok büyük görevler düşüyor bunlar hem insanları yanlış yöne egilimlendiriyoe hemde üzerinden para kazanıyolar ahlaki boyutları kötüdür bunların bu tür kişiler halka zarardır net
bu nedir ya youtubermiş tiktokermiş çocuklaranıza izletmeyin çoğu ne olduğu bile beli değil
Cimer e bu tür durumları belirtmekte fayda var
@cem_basar_1930 türkiyede youtube ve ınstagram kapatılmalı.
ifşa dan anlamamda karşıdaki ada Avşa
Geri Dön