HABER

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde hareketli dakikalar! Tam 1 saat sürdü…

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar girişimi sırasında hareketli dakikalar yaşandı. İntihar girişimi nedeniyle köprüde trafik neredeyse durma noktasına gelirken güvenlik amacı ile özel hareket polislerinin de olay yerine gelmesi dikkat çekti. Köprünün ayaklarına çıkan kişi ise ekiplerin ikna girişimi sonucunda 1 saat sonra aşağıya indirildi. İşte köprüdeki hareketli dakikaların yaşanmasına neden olan haberin detayları…

Son dakika haberi: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün çelik halatlarına çıkan bir kişi, intihar girişiminde bulundu. Yaklaşık 1 saat köprünün ayaklarında bekleyen kişi özel harekât polisleri tarafından ikna edilerek aşağıya indirildi. İntihar girişimi nedeniyle köprüde trafik yoğunluğu yaşandı.

6

Olay saat 10.45 sıralarında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Beylerbeyi mevkii Avrupa yakası istikametinde meydana geldi. İddialara göre köprünün çelik halatlarında yürüyen bir kişiye görenler polise ve itfaiye ekiplerine haber verdi.

2

Polis ekipleri çevre güvenliğini alarak intihar girişiminde bulunan kişiyi ikna etmeye çalıştı. Sağlık ekipleri de tedbir amaçlı olay yerine sevk edildi. İntihar girişimi nedeniyle tek şerit trafiğe kapatılırken, trafik yoğunluğu yaşandı.

3

Güvenlik amaçlı özel harekât polisleri de olay yerine geldi. Ekiplerin 1 saat süren ikna çalışmaları sonucunda köprünün ayaklarına çıkan kişi aşağıya indirildi. Polis otosuna bindirilen kişi Köprü Koruma Müdürlüğü’ne götürüldü.

4

1

DHA

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler