Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  15 yaşındaki yeğeniyle aldattığı için sevgilisinin cinsel organını kesmişti! Barışma kararı herkesi şaşkına çevirdi

  34 yaşındaki Daiane dos Santos geçtiğimiz yıl sevgilisi 39 yaşındaki Gilberto Nogueira de Oliveira'nın 15 yaşındaki yeğeniyle ilişkisi olduğunu öğrendikten sonra öfkeden deliye dönmüştü. İhaneti hazmedemeyen kadın sevgilisinin cinsel organını kestiği için manşetlerdeki yerini almıştı. Şu anda cezaevinde olan Santos ve tedavisi devam eden sevgilisi Oliveira'nın barıştığı ifade edildi.

  Geçtiğimiz yıl Brezilya'da 34 yaşındaki Daiane dos Santos isimli bir kadın, 15 yaşındaki yeğeniyle ilişkisi olduğunu iddia ettiği sevgilisi 39 yaşındaki Gilberto Nogueira de Oliveira'nın cinsel organını keserek onu cezalandırmıştı.

  1

  34 yaşındaki kadın sevgilisinin kestiği cinsel organının fotoğrafını çekerek aile WhatsApp grubuna gönderip tekrar birleştirilmemesi için organı tuvalete atıp sifonu çekmişti. Polise yaptıklarını itiraf eden kadın tutuklanmıştı.

  "ONU AFFEDİYORUM"

  2

  39 yaşındaki cinsel organı kesilen adam ise tüm tedavilere rağmen tam olarak iyileşmedi. Tedavi süreci devam eden ve protez penis için bekleyen Oliveira, "Kesinlikle cezalandırılmaması gerekiyordu. Onu affediyorum. Hapishaneden çıktığında onunla yeniden hayatımızı inşa edeceğiz" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler