Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  30 yıl boyunca vefat eden kayınpederinin emekli maaşını aldı! Polisler eve gelince gerçek ortaya çıktı

  İrlandalı 73 yaşındaki Margaret Bergin, ölen kayınpederinin emekli maaşını 30 yıl boyunca aldı. Dolandırıcılık Bergin'in kayınpederinin kayıtlara göre 110 yaşına geldiğini fark eden yetkililer tarafından ortaya çıkartıldı.

  30 yıl boyunca vefat eden kayınpederinin emekli maaşını aldı! Polisler eve gelince gerçek ortaya çıktı

  İrlanda'nın Mountrath bölgesinin County Laois kentinde üç çocuk annesi 73 yaşındaki Margaret Bergin isimli bir kadın 30 yıl boyunca vefat eden kayınpederinin emekli maaşını almakla suçlandı. Bir yargıcın "olağanüstü dava" dediği olayda sanık, kayınpederi John Bergin'in 1993'teki ölümünün ardından sahte bir şekilde devlet emekli maaşı talebinde bulunmuştu.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Dedektif Garda Peter Crosbie amatör bir gerontologun (yaşlanmayı inceleyen bir araştırmacı) ardından 110 yaşında bir adamın Mountrath'ta yaşadığını gösteren kayıtların bulunduğunu söyledi. Mahkeme, Sosyal Koruma Bakanlığı (DSP) ile temasa geçtiğini ve bu bakanlığın yetkililerinin Bergin'in Mountrath'taki evini ziyaret ettikten sonra dolandırıcılık ortaya çıktı.

  2

  BelfastLive'in haberine göre, eve vardıklarında Bergin kayınpederini rahatsız etmemelerini istedi ve yatak odasında yetkilileri Bay Bergin olduğu söylenen sağır ve kafası karışık bir adamla tanıştırdı. Adamın daha genç görünmesi ve fotoğrafla hiçbir benzerliğinin bulunmaması üzerine dolandırıcılık anlaşıldı.

  En Çok Aranan Haberler