Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  56 yıldır kadınlardan saklanıyor! 16 yaşından beri kendisini izole etti... Bırakın dokunmayı kadınlarla konuşmuyor bile...

  Doğu Afrika ülkesi Ruanda’da yaşayan 72 yaşındaki Callitxe Nzamwita isimli bir adam kadınlardan korktuğu için tam 56 yıldır izole bir hayat sürüyor. Evinin etrafını 15 metrelik çitlerle çevreleyen ve kendisini kilitli bir şekilde içeride tutan adam 16 yaşından beri tek başına kalıyor. Jinefobiye sahip Nzamwita adeta kadın görmemek için kendisini evine hapsetmiş durumda.

  72 yaşındaki Afrikalı bir adam kadınlarla herhangi bir etkileşimde bulunmamak için 56 yıldır tecrit hayatı yaşıyor. Kronik ve yoğun kadın korkusu olan jinefobiye sahip olan adam tek ihtiyaçlarını gidermek için oluşturulan tek odalı bir evde yaşıyor.

  1

  72 yaşındaki Nzamwita, 16 yaşındayken kendisini tecrit altına aldığını söyleyerek hayatı boyunca hiçbir kadınla cinsel birliktelik yaşamadığını dile getirdi. Ayrıca kadınların kendisine dokunmasını bırakın Nzamwita onları görmek ve onlarla konuşmak dahi istemiyor.

  3

  KADINLARIN YARDIMIYLA HAYATTA

  2

  Nzamwita'nın yoksulluk içindeki hayatında yaşama devam edebilmesinin başlıca nedeni ise köyde yaşayan kadınlar. Kadınlar onun hayatta kalması için yiyecek gönderiyor. Nzamwita'nın kadın komşularından biri durumu, "Ona yardım etmeye çalıştığımızda ona yaklaşmamızı veya onunla konuşmamızı istemiyor. Bunun yerine eşyaları evine fırlatıyoruz. Biz uzaklaştıktan sonra o gelip alıyor" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler