Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  7 yaşındaki çocuk feribottan denize düştü! Annesi hiç düşünmeden arkasından atladı... Cansız bedenlerine 2 saat sonra ulaşıldı

  Polonya'nın Gdynia limanından İsveç'in Karlskrona limanına seyahat eden bir feribotta ismi açıklanmayan 7 yaşındaki bir çocuk 20 metre yüksekliğindeki güverteden dengesini kaybederek denize düştü. Annesi oğlunu kurtarmak için hiç düşmeden arkasından Baltık Denizi’ne atladı. İkilinin cansız bedenleri 2 saat süren çalışmanın sonucunda bulundu.

  Polonya'nın Gdynia limanından İsveç'in Karlskrona limanına seyahat eden bir feribotta yaşanan trajik olay dünya basınında geniş yankı uyandırdı. 300’den fazla yolcunun bulunduğu feribotta ismi açıklanmayan 7 yaşındaki bir çocuk denize düştü. Annesi oğlunun düştüğünü gördükten sonra denize atladı. Mürettebat olayın şokuyla sinyal verdi ve ikilini düştükleri yerde arama-kurtarma çalışmaları başlatıldı.

  2 SAAT SONRA BULUNDULAR

  2

  Baltık Denizi’nde ölüm kalım mücadelesi veren 36 yaşındaki anne ve 7 yaşındaki oğlunu bulmak için İsveçli yetkililer olay yerine çok sayıda gemi ve helikopter görevlendirdi. İkili 2 saat sürede çalışmanın sonunda bulunurken helikopter uçakla hastaneye kaldırıldılar. Anne ve oğlunun hayatını kaybettiği doğrulandı.

  1

  Polis sözcüsü Mariusz Ciarka yerel basına ikisinin hayatını kurtarmanın imkansız olduğunu söylerken anne ve oğlunun kimliklerini açıklamadan sadece Polonya vatandaşı olduklarını söyledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler