MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ahu Tuğba Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Başörtünü tak, yan odaya geç"

Yeşilçam'ın cesur isimlerinden olan Ahu Tuğba'nın yıllar önce Adnan Oktar'ın önünde diz çöküp oturduğu pozu sosyal medyayı salladı. Ahu Tuğba kareye dair detayları daha önce anlatmıştı. O poz ve açıklama yeniden gündeme geldi.

Adnan Oktar ve grubuna yönelik gündem olan belgesel sonrası kedicikler ve Oktar yeniden gündem oldu. Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Ahu Tuğba'nın da bir dönem Adnan Oktar ile verdiği poz yeniden gündeme geldi.

Ses sanatçısı Onur Akay'a konuşan Ahu Tuğba o günü Adnan Oktar'a operasyon düzenlendiği günlerde anlatmıştı.

Ahu Tuğba açıklamasında "Ben o gün Eyüp Sultan'daydım. Erol Simavi beni Hürriyet gazetesine çağırdı. 'Senin hakkında beyanat veren ve senin için cehennemde yanacak diyen bir hoca var' dediler. Sana, 'Onur Akay hakkında açıklama yapan biri var, gazeteye gel' deseler gitmez misin?" dedi.

1

"ADAM BENİ GÖRÜNCE ŞAŞIRDI"

Yeşilçam'ın yıldızı devamında ise şunları söyledi:

"Bütün duayen gazeteciler oradaydı. Ben, 'Neden cehennemde yanacakmışım? Bunu Allah bilir' dedim. O zaman gençlik var deli doluyum. Sonra Savaş Kalafat, 'Hoca yanda' dedi. Bende, 'Ne hocası' dedim. 'Başörtünü tak, yan odaya geç' dedi. Odaya girdim, Adnan Oktar arkası dönük oturuyordu ve saçları uzundu. Ben girdim diz çöktüm, oturdum, suratına baktım. Adam beni görünce şaşırdı. Bir şeyler söyledi ama hatırlamıyorum."

2
Ahu Tuğba o dönem kedicik yorumlarına da "Ben kimsenin kediciği olmam" diyerek yanıt vermişti.


Vitrin

En Çok Aranan Haberler