Aile Bakanlığı, Nihat Doğan için harekete geçti! Doğan'ın ifadesi ortaya çıktı

Reşit olmayan iki kız çocuğunu evinde alıkoyduğu gerekçesiyle ifadesi alınan Nihat Doğan ile ilgili Aile Bakanlığı da harekete geçti. Bu arada Doğan'ın ifadesi ortaya çıktı

Aile Bakanlığı, Nihat Doğan için harekete geçti! Doğan'ın ifadesi ortaya çıktı

Reşit olmayan iki kız çocuğunu evinde alıkoyduğu gerekçesiyle gözaltına alınan Nihat Doğan hakkında yeni bir gelişme yaşandı! 11 ve 16 yaşlarındaki iki kızın ailesi, Nihat Doğan’ın çocukları evine davet ederek harçlık vermek istediğini iddia etti. Şikayet üzerine Doğan da önceki gün polis merkezinde ifade verdi. Doğan, savcılık talimatıyla serbest bırakılmıştı. Doğan, olay üzerine yaptığı açıklamada, kendisinin “Anadolu'nun milli bir değeri” olduğunu savunmuş ve bu nedenle kendisine saldırılarda bulunulduğunu ileri sürmüştü.

AİLE BAKANLIĞI NİHAT DOĞAN İÇİN HAREKETE GEÇTİ

11 ve 17 yaşındaki iki kız kardeşi evinde iki saat boyunca alıkoyduğu gerekçesiyle gözaltına alınan ve ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Nihat Doğan soruşturmasında yeni bir gelişme daha yaşandı.

Sözcü'nün haberine göre; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, bahse konu çocukların yaşlarının 18’den küçük olması üzerine soruşturmaya dahil olmak için harekete geçti.

Bakanlık yetkililerinin aile ile irtibata geçtiği öğrenildi.

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Emniyetteki ifadesinde iki kız çocuğunu evine davet ettiğini kabul eden Nihat Doğan, “Ben onları tesadüfen gördüm ve eve davet ettim. Kendileri de kabul ederek geldiler. Ben de kendilerini daire kapısında karşıladım. Evde yaklaşık 45 dakika kadar kaldıklarını hatırlıyorum. Bu süre içerisinde evde televizyon izledik. Derslerinden okullarından bahsettik. Onlar da bana yaptığım işlerle ilgili sorular sordu. Benim numaram onlarda var. Ama bende onların numarası yok” dedi.

İfadesine devam edilen Doğan'ın, “Daha sonra onlar evden çıkarken onlara harçlık vermek istedim. Ama kabul etmediler. Ben de ısrarcı olmadım. Çocukların hiçbiri ile baş başa kalmadım. Herhangi birisine de fiziksel temasım olmadı. Kızları evde zorla asla tutmadım. Kendileri daha sonra evden ayrıldılar” şeklinde ifade verdiği öne sürüldü.

Emniyetteki ifadesinin ardından Nihat Doğan savcılık talimatıyla serbest bırakılmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
Atın içeri namussuzu bir daha çıkamadın. Zaten ortalıkta fazlalık.
Bu adamı herhangi bir ülke kabul etmezmi sınır dışı yapalım gerekirse üstünede üç beş kuruş verelim...
:)))esnek ve geniş karakterleri(uykuszu)da böyle bir fantezi yapmışlardı.
anadolu için milli değer mi? bunlar kendilerini ne sanıyor acaba merak ediyorum
@ismail_1982_fsclk Anadolu için milli değer sanıyorlar.
ruh hastası
Tüm Türkiye’nin inanacağı birşey söyleyeyim 80 milyon şunu iyi bilir bu hain Adnan Oktar gibilerden daha tehlikeli bir kimlik Adnan Oktar bile aklını bazı yerlerde kullanırdı kendi adının reklamını yapmazdı bu hain ise bilmem neyin simgesiymiş biırakaydında insanlar senin neyin simgesi olduğuna karar verseydi karar verdim ŞEYTANIN SİMGESİSİN ONUN SURETİNİ ALMIŞSIN..
nihat doğan ın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum.
delikanlı nihat!::::::::::::::::::::..................
Sen kimsin de Anadolu'nun bir değeri oluyorsun.
şu ifadeye bak evine davet etmiş
senin kizlarini da baska erkekler evine davet etse ne dusunursun acaba nihat bey!!!
Kızları alıkoymuşmu ? Koymuş daha neyi tartışıyoruz. Bu işin iyi niyeti olamaz ancak bir sapık kötü niyetli biri böyle birşeye kalkışır bu hain ülke insanını bölen kutuplaştıran ne olduğu belirsiz bir kimlik zamanında büyük ceza almalıydı ama ne hikmetse devletimiz böylelerine pirim verdi bu seferde yargılamazsanız kendi seçmeniniz sizden iğrenecektir artık milleti bölmeyin suçluları yargılayın halkınıza sahip çıkın...
Karektersiz herif.suç sende değil benim cahil milletimde senin gibileri adam yerine koyuyor
Sen kimsin de Anadolu'nun bir değeri oluyorsun..
sapık!!!
mahlükat
türkiye de adalet aramak zor . Adalet olsaydı bu şahıs şu an cezaevindeydi
pislik bu adam, yakında benim üzerimden sayın cumhurbaşkanımıza komplo kurdular bile diyebilir.
Bu zavallıyı adam sınıfına koyup meşhur edenlere de bir ceza kesilsin bence , milli değermiş peh peh yavrum benim
sonunda tvlerde ki bir pislikten daha kurtuluyoruz inşallah.
atın bu gereksizi içeri ülkenin durumu beter bide bu kenelerle uğraşıyoruz ya
bundan sonra tüm kanallarda çıkar bu sapık basınımız böylelerine çok rağbet ediyor
cezaevinde senide iadeyi ziyarete uğrarlar diğer mahkumlar.Rabbim daha ne yapsın gösteriyor bize bunları fakat adaletli hakimler serbest bırakıyor.
madem çok çocuk seviyorsun, git yetimhaneye, git lösemi tedavisi gören çocuklara, git okullara. ne kadar sevilmesende seni kapıdan çevirmezler. ama sokaktan eve çocuk davet etmek de ancak senin gibi pisliklerin ruh hastası olduğunun ispatı. umarım hak ettiğin cezayı alırsın.
"Ben onları tesadüfen gördüm ve eve davet ettim." Ne alaka,nasıl ifade bu Nihat Doğan??? Davet etmenin anlamı,mantığı ne???
Kendi ifadesiyle; Anadolu'nun milli bir değeriymiş. Hiç gülesim yoktu :)
Hiç kimse kendi kendine bir milli değer olduğunu beyan etmez. ayrıca bir nebze hukuk bilgisi olan, yani ben bilgiliyim diyen biri o yaşta çocukları bir mekana davet etme gibi bir hareketin normal olamayacağını bilmeli. suç teşkil eder.. tıpkı hane içine adım atıp hanehalkına en küçük bir karşı davranışın karşılığının farklı olması gibi..
Pisliiiiik !
Bu ülke ne ürettin ne yaptın da MİLLİ değer oldun sen kimsin türkü bile söyleyemeyen birisin
sen nasıl anadolunun bir değeri olduğunu düşündün.Hayret nasıl insansınız ya ne cisin sen ne iş yaparsın çocukla ne işin olur.
Anadolu kültürünü tam manasıyla yaşayamamış. Anadolu da bunu yapanı alır, kendisine bir vites armağan edilir ve o vitesle mahalleden mümkün olduğunca uzağa gönderilir.
Yuh!artık bu kdrını tahmin etmezdim bu adamdan REZALET emsâl olsun hemen ceza verin tıkın içeri.
Reislerine yalakalık yapıp, cakma dincilerin hepsi sapık cıkmaya basladı tek tek, yine kandırıldık iyimi..
bu adam bunu yapmaz inanmıyorum oyun bu karalamayın ben sevmem bu kişiyi ama yapmaz
namustan dinden imandan bahseden adama bak sen senin gibileri bu türkiyede asacan bak noluyor. sonara
Aile bakanlığı müdahil olursa Nihata birşey olmaz
Bu şerefsizi koruyan da onun kadar şerefsiz ve ahlaksızdır, bu ite kim arka çıkıyorsa onunla beraber içeri tıkıp yıllarca çıkarmamalı.
adam yandas oldugu sürece hicbirsey yapamazsiniz,tacizciler sokaklarda,ensar vakasi ne cabuk unutuldu,14 yasinda ki evlenen cocuklar icin kendi rizalari var diyen bir bakan vardi,hic tepki almadi...
derhal sacvılıl tutuklama yaparak tedbir. almalı, bu şarşatanın kaçma şüphesi olası
ONUN ADI NİHAT AT AT AT,ÇÖPLÜĞE AT
SEN NE MAKSATLA COCUKLARİ EVE DAVET EDİYORSUN AKRABAN Mİ SENİN ONLAR BANA GORE BUYUK SAPİKSİN BASKA BİSEY DEGİL PİS
Diğer Haberler