HABER

Akıma kapıldı, tedaviyi reddeden yakınları hastane bahçesinde toprağa gömmek istedi

Diyarbakır'da elektrik akımına kapılan ve hastaneye kaldırılan Yusran Kaya'nın (33), yakınları tedaviyi reddetti. Vücuttaki akımı alması amacıyla Kaya'yı hastanenin bahçesinde toprağa gömerek tedavi etmeye çalışan yakınları, şikayet üzerine hastalarını yanına alarak ayrıldı. Yaşananlar ise kameralara yansıdı.

Olay, öğle saatlerinde merkez Yenişehir ilçesinde bulunan Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesi'nde yaşandı. Elektrik akımına kapılan Yusran Kaya (33) yakınları tarafından hastaneye getirildi. Acil servisi getirilen Yusran Kaya'ya müdahale edilirken, yakınları karşı çıktı. Kaya'nın vucudunun büyük bölümünün toprağa gömülmesiyle vucuttaki elektrik akımından kurtulacağına inanan yakınları, sağlık personelinin çabalarına rağmen imza karşılığında sorumluluğu üstlenip hastayı bahçeye çıkardı.

HASTANE BAHÇESİNDE ÇUKUR KAZDILAR

Sedyeyle dışarıya çıkarılan Kaya, yakınları tarafından hastane bahçesine kazılan toprağa gömülmek istendi. Durumun fark edilmesi üzerine polise ihbarda bulunuldu. Kısa sürede çok sayıda polisin geldiği hastane bahçesinde gerginlik yaşandı. Kaya ailesinin yakınları ile güvenlik güçleri arasındaki arbede cep telefonu kamerasına da yansıdı.

1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
şikayet eden sivri zekalılar daha geçen gün akıma kapılan çocuğu köylüler öldü dediler oraya gelen çoban toprağa gömerek kendine getirdi, topral elektiriği emdiği için vucut tekrar canlandı adamlar doğrusunu yapmak istemişler
@kaya6062 Zekana hayranım bu zekadan çıkan yazıyı beğenenlere de ayrıca hayranın Evet çobana arkadaş ilk yardımı yapmış daha sonra çocuğu hastaneye kaldırmışlar. Adamı hastaneye getirmişler tedavisi yapılıyor yok bu tedaviyi kabul etmiyoruz hastane bahcesine gömelim...O zaman niye getirdiniz toprağa gömüp birde muska yazıdırsaydınız ya....
Yorumlarda aileye cahil diyenlerin çoğu doktorları dinlemeyip covid aşısı olmayanlar oluşturuyordur.
Adama mezar kazmışlar. Cehaletin gözü kör.
Hasta tedaviye cevap vermiyor :D cehalet
Geri Dön