SPOR

CANLI

Ali Koç, 3 bin Fenerbahçeli ile Anıtkabir’de

Fenerbahçe'de başkan adaylığını açıklayan Ali Koç 1907 Fenerbahçe Derneği ile birlikte bugün Anıtkabir'de Atatürk'ün huzuruna çıktı.

Ali Koç, 3 bin Fenerbahçeli ile Anıtkabir’de

Önümüzdeki seçimlerde Fenerbahçe başkanlığına aday olacağını açıklayan ünlü iş adamı Ali Koç, kurucusu olduğu 1907 Fenerbahçe Derneği üyeleri ve üniversiteli öğrencilerle birlikte Anıtkabir'e gitti.

1907 Fenerbahçe Derneği ile 1907 Ünifeb (Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği) Derneği üyesi üniversite öğrencilerinin her yıl 10 Kasım’da gerçekleştirdiği Anıtkabir ziyareti bu yıl da kalabalık bir grubun katılımıyla düzenlendi. Grupla birlikte Anıtkabir’e gelen Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç, vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yaşama veda edişinin 78. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen Anma Yürüyüşü’ne katılanlar Ata’ya bağlılıklarını ve şükranlarını sundular.1907 Fenerbahçe Derneği’nin her 10 Kasım’da gerçekleştirdiği Anıtkabir ziyareti, bu yıl da yoğun bir ilgiye sahne oldu.

Anma Töreni’ne, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç ile birlikte Yönetim Kurulu üyeleri, dernek üyeleri ve 39 farklı üniversiteden yaklaşık 3 bin öğrenciden oluşan 1907 Ünifeb üyesi katıldı. Anma Töreni’nin ardından Başkan Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Anıtkabir Komutanlığı’nı da ziyaret ettiler.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
BENCE ÜLKENİN BAŞINA GEÇMELİ... GENÇ DİNAMİK EĞİTİMLİ CUMHURİYETÇİ ..... TÜRKİYEYİ UÇURUR
HELAL OLSUN BE ... DAHA NE DİYEYİM ...
senin sayende yeniden maç izlemeye başlayacağım şu seçim gelsin artık
Takım
O
Av
P
Geri Dön