SPOR

CANLI

Altın kızlar TRT spikerini ağlattı (Video)

Londra 2012 Olimpiyatları'nda 1500 metre final koşusunda Aslı Çakır Alptekin ve Gamze Bulut'un altın ve gümüş madalya kazanmalarını TRT spikeri Cüneyt Kıran bakın nasıl anlattı.

Altın kızlar TRT spikerini ağlattı (Video)

Londra 2012 Olimpiyatları 1500 metre final koşusunda milli sporcularımız Aslı Çakır Alptekin ve Gamze Bulut tüm Türkiye'yi büyük bir sevince boğdu. Son anlarda atağa kalkarak Aslı Çakır Alptekin koşuyu birinci bitirirken altın madalyayı kazandı, Gamze Bulut ise ikinci olarak gümüş madalya kazanmaya hak sahibi oldu.

TRT SPİKERİ KENDİNDEN GEÇTİ

spiker-trt.jpg

Koşunun son anlarına doğru televizyon başındaki seyirciler heyecandan hop oturup, hop kalkarken TRT spikeri Cüneyt Kıran bu dakikaları anlatırken oldukça heyecanlıydı.

Televizyonları başında bu tarihi anları seyircilere anlatan TRT spikeri Kıran kendisini de bu heyecandan alamadı ve o dakikaları oldukça adrenalini yüksek bir şekilde anlattı.

Koşu sonucu Aslı Çakır Alptekin birinci gelerek altın madalya kazanırken Gamze Bulut ise gümüş madalya kazanarak ikinci oldu. TRT spikeri yarışın bitimini ağlayarak anlattı ve o dakikalar saniye saniye görüntülendi.

İŞTE LONDRA'DA TARİHİ ZAFER

facebook-paylas.gif

Altın kızlar uçtu! | www.mynet.com/video

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler