Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın nikahının detayları ortaya çıktı! Neden müzik çalınmadı?

Nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın üstlendiği Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın nikahının detayları ortaya çıktı. Nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın üstlendiği Arda Turan'ın nikahının Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla 'sade' gerçekleştirildiği ifade edildi.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın  nikahının detayları ortaya çıktı! Neden müzik çalınmadı?

Sabah'tan Sinan Özedincik'in haberine göre, akşam saatlerindeki nikah törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, sivil plakalı bir araçla geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın kıydığı nikahta Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arda Turan'ın nikah şahidi oldu.

Nikah törenine başta Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan ve çok yakın akrabaları olmak üzere; Başakşehir Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ, Abdullah Avcı, Emre Belözoğlu, Sarıhan Gusto'nun sahibi Cemal Sarıhan katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Çubuklu'daki Vadi Konakları'nda yapılan törende, 21.00-23.00 saatleri arasında bulundu. Nikah kıyılmadan önce çaylar içildi. Konuklara su böreği ve zeytinyağlılardan oluşan bir mönü ikram edildi.

arda nikah

"HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ"

Zeytin Dalı Operasyonu nedeniyle özellikle çok sade olmasına dikkat edilen nikah töreninde müzik çalınmadı, düğün pastası kesilmedi. Doğan'a, nikah kıyılırken, yakın arkadaşı Mina Başaran'ın hayatını uçak kazasında kaybettiği söylenmedi. Nikah sonrasında Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan Arda Turan, "Bizim için dua eden ve tebrik eden herkese çok teşekkür ederiz" dedi.

SOYADINI DEĞİŞTİRDİ

Aslıhan Doğan yeni bir Instagram hesabı açıp adına 'Aslıhan Doğan Turan' yazdı. Aslıhan'ın bu kadar hızlı bir şekilde soyadında değişiklik yapması takipçilerini şaşırttı.

arda 1

DÜĞÜN TARİHİ BELLİ DEĞİL

Afrin harekatında şehit düşen askerlerimize çok üzüldüğünü belirterek "Savaş varken düğün olmaz" diyen Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan'ın düğün tarihi belli değil. Çiftin henüz netleşmemiş bir tarihte bir eğlence veya düğün yapmak istedikleri iddia ediliyor.

ERDOĞAN ÇİFTİ BİLEZİK TAKTI

Nikah kıyıldıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, geline bilezik taktı. Arda Turan'ın, dizi oyuncusu kardeşi Okan Turan, törene sevgilisi Katre Yırtıcı ile birlikte katıldı.

arda 5

SON 24 SAATTE MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER YAŞANDI?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
vayyy be ardadaki hassasiyete bak... yemedigin halt kalmasın,pasta keserkende yok afrin,yok askerimiz,yok birlik beraberlige ihtiyaç olan bu günlerde... vıdı vıdı. ne tür bi degişik olduğunu millet biliyor pasta masta kurtarmaz seni
adam kendisi barda diskoda eğlenebilir herkes eğleniyor gülüyor evinde kahvede restoranda normal ama helal olsun kimsenin gözüne sokmadı bu özel gününü istese dillere destab yapardı takdir edelim akadaşlar.
Helal olsun sana arda tv lerde vur patlasın çal oynasın hâlâ sanada bu yakışırdı kardeşim allah mehmetcigimizi korusun inşallah
Her Türk genci gibi gidip vatan borcu olan askerliğini yaptın mı bilmiyorum Arda.Ama zamanında yirmi ay askerlik yapmış bir Türk vatandaşı olarak, sende teskereyi banka şubesinden aldıysan samimiyetine inanamam.Genede kahraman askerlerimiz ve rahmetli şehitlerimiz üzerinden reklam yapmadığını düşünüyorum.
Arda düğünün size ve eşinize hayır getirsin.
Sırf gösteriş !!! yazık samimiyetsizliklerine
arda helal olsun demek isterdim ama karakterini bildiğim için diyemiyorum hadi bee müzik çalınmamışta saygı duyyuoyrmuşta sade törenmişte siz kimi yiyorsunuz ya..körler sağırlar birbirini ağırlar.memleket ne halde adamların umurunda değil yaaa.yazıklar olsun.arda bey siz askerliğinizi nerde yaptınız afrin demi?ya kodomanlar ve onların çocukları?afrin de şehit olan yavrularımız hep gariban fukara köylü çocuğu.kim için?kodomanlar ve onların askere bile gitmeyen çocukları için mi?şehitlerimizin mekanları cennet olsun.
aferin güzel düşünce hatalı olduğu zaman eleştirirken doğru yaptığı zamanda takdir etmek gerekir
arda büyüdü mü ne, hep böyle olmanı istiyoruz, barça da da böyle hayatın olsaydı keşke, olsun yinede tebrikler Allah bir yastık da kocatsın inşallah.
reis manevi evladına ağırlığınca altın takmıştır kanımca:)
okan turan kim, hangi dizide oynuyo laa :D
Diğer Haberler