ATV Müge Anlı Tatlı Sert'te Zeynep Ergül'ün evinde ceset parçaları bulundu

ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programında Zeynep Ergül'ün programa katılmasıyla cinayete kurban gittiği öğrenilen Mehmet Muharrem Erbay'ın kemik parçaları bulundu.

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaklaşık 3 yıldır kayıp olarak aranan Mehmet Muharrem Elbay'ın canice öldürüldüğü ortaya çıktı. Cinayet zanlısı olarak Cahit Ergül ve Zeynep Ergül ile birlikte 5 kişi gözaltına alındı. Zeynep Ergül adli tıp şartıyla serbest bırakıldı. Dün canlı yayına bağlanan izleyici ise Zeynep Ergül'ün evinin yanındaki beton kulübeye dikkat çekti. Bu ihbar sonrası ise Mehmet Muharrem Elbay cinayeti ile ilgili yeni delillere ulaşıldı.

muge-anli-tatli-sertte-zeynep-ergu-Ym46.jpg.webp

Gaziantep'te yaşayan Zeynep Ergül, Müge Anlı'nın programına kızını aramak için katıldı. Kızına canlı yayında ulaşan Zeynep hanım 3 yıl önce kaybolan Mehmet Muharrem Erbay olayını çözüme ulaşılmasını sağladı. Muharrem Erbay'ın canice öldürülüp parçalara bölündüğü ve cesedin ayrı yerlere gömüldüğü canlı yayında ortaya çıktı.

muge-anli-tatli-sertte-zeynep-ergu-MmRj.jpg.webp

'ASİT DÖKTÜK! ARASALAR DA BULAMAZLAR'

Canlı yayına gelen ihbarlar doğrultusunda Zeynep Ergül'ün "Evimin yanındaki bahçeye eve su çekmek için kuyu açtık. Ancak orada su çıkmadı. Ben,eşim ve Cahit, Mehmet'in ölüsünü buraya attık. Üzerine de asit döktük arasalar da bulamazlar. Müge Anlı bile aradı bulamadı" açıklamalarını yaptığı ortaya çıktı.

muge-anli-tatli-sertte-zeynep-ergu-D8yy.jpg.webp

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ!

Bu ihbarlardan sonra canlı yayına katılan Cahit Ergül bütün suçlamaları reddetti. Zeynep Hanımın eski eşi Ercan Bozkurt ise cinayeti itiraf etti ve Cahit Ergül ile birlikte 5 kişi cinayet zanlısı olarak gözaltına alındı. Zeynep Ergül ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

muge-anli-tatli-sertte-zeynep-ergu-jYLI.jpg.webp

EVİNDE KEMİK PARÇALARI BULUNDU!

Bütün bu gelişmelerden sonra Mehmet Muharrem Erbay'ın cesedinin parçaları aranmaya başlandı. Dün canlı yayına katılan bir izleyici ise Zeynep hanımın evinin yanındaki beton kulübeye dikkat çekti. Bu ihbar sonrası Zeynep hanımın evinin yanındaki kulübede arama yapan polis ekipleri üzerine beton dökülmüş olan yerde kemik parçaları buldu.

muge-anli-tatli-sertte-zeynep-ergu-nnfT.jpg.webp

Bulunan kemik parçalarının Mehmet Muharrem Erbay'mı ait olduğu yapılan DNA testi ile ortaya çıkacak. Bütün bu gelişmelerden sonra ise Zeynep Ergül tekrardan gözaltına alındı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
Geldigimiz en vahim nokta suclar tvlerde cözülür hale geldi adalet bakani icileribakanina (soru herhafta müge anliya reyting icin sucmu yolluyorsunuz yoksa emniyet görevini yapamiyormu.?)
tipe bak potansiyel suçlu
Bunu benzin döküp yakacaksın.
ha bak aklıma gelmedi yeni yorum yazdım. duydum ki etkisi oldukça acısız mış, denizlerimizde bu ara başımıza bela olan balon balıklarını nerde tüketeceğimizi sanırım bulduk ülkece... nasıl fikir ama? idamın beleş yolu?? hemde idam insancıl olmalı diye düşünenlere uyar...
@ktekirdagli_1963 benzinin litresi kaç TL haberin var mı hocam??? lütfen bedelini karşılamayacak işler teklif etmeyin. yağlı urgan hem daha ucuz hemde tekrar tekrar kullanıma müsait. İDAM HAK EDENLER İÇİN GERİ GELMELİ!!!!
Bu nasıl başlık resmi dracula gibi puhaaaaa
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler