Aynı AVM’de bir intihar daha!

Daha önce 2 intihar olayının yaşandığı AVM'de bugün saat 10.35 sıralarında bir kişi daha intihar etti.

Şişli’de ünlü bir alışverişin 3′üncü katındaki korkuluklardan aşağı atlayan henüz ismi öğrenilemeyen 16 yaşındaki genç kız ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Sözcü'nün haberine göre aynı alışveriş merkezinde en son 21 Temmuz’da 31 yaşındaki Ayşegül Annakkaya 6′ıncı kattan atlayarak feci şekilde yaşamını yitirmişti. Ayrıca geçen yıl da psikolojik sorunları olduğu öğrenilen 33 yaşındaki Ümit Büyükçolak yine aynı AVM’de intihar etmişti.

SOSYAL PAYLAŞIM SİTELERİNDE YER BULDU

Öte yandan intihar olayı, sosyal paylaşım sitelerinde de yer buldu. Bazı kullanıcılar çektikleri fotoğrafları bazıları da intiharla ilgili görüşlerini paylaştı. Hemen hemen tüm kullanıcılar ise AVM yönetimi suçladı.

AYNI AVM’DE 3′ÜNCÜ İNTİHAR 6′INCI ÖLÜM

21 Temmuz’da 31 yaşındaki Ayşegül Annakkaya 6′ıncı kattan atlayarak intihar etmesi sonucu hayatını kaybettiği AVM’de geçtiğimiz yıl da Kapalıçarşı’daki bir kuyumcuda çalışan 33 yaşındaki Ümit Büyükçolak, 5′inci kattan atlayarak intihar etmişti. Aynı AVM’de daha önce de 3,5 yaşındaki Ayşenur Özbaş 4′üncü kat merdivenlerinin başındaki boşluktan düşerek, 16 yaşındaki Burak Hacıkasımoğlu ise 3′ncü katındaki yürüyen merdivenlerin korkuluklarına oturmaya çalışırken dengesini kaybedip zemin kata düşerek hayatını kaybetmişti.

ÜMİT USTA KALP KRİZİ GEÇİRMİŞTİ

Aynı AVM’de geçtiğimiz yıl da ”Ümit Usta” olarak tanınan ünlü aşçı Ümit Ömer Sevinç, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını yitirmişti.

Mecidiyeköy’de bulunan alışveriş merkezinde saat 10.35 sıralarında meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti. Alışveriş merkezinin açılmasından kısa bir süre sonra gelen Ayşegül Annakkaya, restoranların bulunduğu 6′ıncı kata çıktı. Genç kadın bir süre sonra da çalışanlar ve vatandaşların gözleri önünde aşağı atladı. Beton zemine düşen kadına, güvenlik görevlileri ve olay yerine çağrılan sağlık ekipleri müdahale etti. Ancak genç kadının yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdiği belirlendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Havasında suyunda bir bozukluk var demek ki...Avm'lerin içlerinde oluşan negatif bir enerji olduğunu Avm'den dışarı çıkıp ilk nefesi ciğerlerinize çektiğinizde hissedebiliyorsunuz...
atrium boşlukları konusunda avmlerde yönetmelik geliştirilmeli. gerekirse mimari projeler buna müsaade etmeyecek şekilde inşa edilmeli. daha çok ölüm vakaları olur bu gidişle..intihar vakaları bir yana 5 sene önce bi çocuk düştü aynı avmde ihmalkarlık yüzünden.yine atrium boşluğuna.
Diğer Haberler