Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yatağının altından gelen seslere bakınca gözlerine inanamadı! 4 ay boyunca evinde bir yabancıyla yaşamış... "İç çamaşırlarımı bile giymiş"

  TikTok'ta 'Hodgepodgeplace' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın yatağının altında gelen seslerle birlikte korkunç bir keşifte bulunduğunu anlattı. 4 aydır yatağının altında bir yabancının yaşadığını fark eden kadın durumu anında polise haber verdi. Polisin olayı araştırmasıyla birlikte evde gizlice yaşayan adam aile üyelerinin evde olmadığı zamanlarda onların eşyalarını kullandığını söyledi.

  Yatağının altından gelen seslere bakınca gözlerine inanamadı! 4 ay boyunca evinde bir yabancıyla yaşamış... "İç çamaşırlarımı bile giymiş"

  Hodgepodgeplace hesabı üzerinden TikTok'ta bir video yayınlayan kadın, 26 yaşındayken satın aldığı evinde iki çocuğuyla birlikte yaşadığını anlattı.

  1

  İşi nedeniyle sık sık seyahat etmek zorunda kaldığını söyleyen kadın, bir adamın dört ay boyunca evinde saklandığını, onun banyosunu kullandığını, yemeğini yediğini ve kişisel kıyafetlerini sakladığını keşfettikten sonra korkunç deneyimini TikTok'ta paylaşınca viral oldu.

  İLK BAŞTA FARE OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜ

  3

  İş gezisinden eve döndüğünde biraz dinlenmek için yatak odasına gittiğini söyleyen genç kadın yatağının altından gelen seslerle tedirginlik yaşadığını belirtti. Seslerin ilk olarak bir fareden kaynaklandığını düşündüğünü söyleyen kadın dizlerinin üzerine çöküp yatağın altında baktığında ise tanımadığı bir adamla karşılaştı.

  2

  Olay yerine gelen polis ekipleri evde gizlice yaşayan şahsı gözaltına aldıktan sonra ev sahibesinin iç çamaşırları giydiğini öğrendi. TikTok'tan yaptığı paylaşımında genç kadın, "Ortalıkta olmadığımız zamanlarda evdeki çeşitli eşyaları kullanıyormuş. Çocuklarımın video oyunlarını bile oynamış, kıyafetlerimizi giymiş, banyo yapmış ve yemek yemiş" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler