Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünyanın konuştuğu davada karar çıktı! 14 yaşındaki kız çocuğunu diri diri yakmadan önce tecavüz eden kardeşler idam cezasına çarptırıldı

  Geçtiğimiz Ağustos ayında ortadan aniden kaybolan 14 yaşındaki kız çocuğunun cansız bedenini erkek kardeşi bir fırının içinde bulmuştu. Kız kardeşinin bileziğini fark eden erkek kardeş tarafından bulunan cansız bedenin diri diri yakılmadan önce tecavüze uğrayan 14 yaşındaki bir kıza ait olduğu tespit edilmişti. Olaya ilişkin olarak tutuklanan kardeşler Kalu ve Kanha Kalneliya için idam kararı çıktı.

  Dünyanın konuştuğu davada karar çıktı! 14 yaşındaki kız çocuğunu diri diri yakmadan önce tecavüz eden kardeşler idam cezasına çarptırıldı

  MYNET|DIŞ HABERLER Hindistan'da 14 yaşındaki bir kıza tecavüz etmeden önce onu diri diri yakan iki kardeş Kalu ve Kanha Kalbeliya tecavüz ve cinayetten suçlu bulundu. Dünyanın konuştuğu davada iki kardeş hakkında ölüm cezasına karar verildi.

  "ADALETİMİZ VAR"

  1

  Dünya manşetlerindeki yerini alan davada 14 yaşındaki kurbanın ailesi de hazır bulundu. Kararın sonrasında konuşan anne, "Adaletimiz var.Kızım bugün adalete kavuştu. Son birkaç aydır doğru düzgün yemek yiyemiyordum. Artık gönül rahatlığıyla yemek yiyeceğim" dedi.

  NE OLMUŞTU?

  2

  Korkunç cinayet, geçen yıl adı açıklanmayan kızın tarlada çalışmaya gittikten sonra ailesi tarafından kaybolduğunun bildirilmesi sonrasında ortaya çıktı. Kızı aramaya çıkan erkek kardeşi, evlerinin yakınında yanan bir soba görünce şüphelenmeye başladı ve bu durum dikkatini çekti. Kız kardeşinin bileziğini bulan çocuk durumu polise haber verdi.

  3

  Uzman adli tıp uzmanları tarafından fırından çok sayıda vücut parçası ve yanmış giysi çıkarılmış, diğer kalıntılar ise çevrede atılmış halde bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler