Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya bu sokak röportajını konuşuyor! "Hiçbir şey içimde kalmaz benim" dedi... Kavgaya gitmek üzere olduğunu itiraf etti

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan paylaşılan bir sokak röportajı ilginç anlara sahne oldu. Röportajda “İçinde kalıp da söyleyemediğin bir şey oldu mu?” sorusu için halka mikrofon uzatıldı. Genç bir kadının soruya verdiği cevap ise gündem yarattı. Genç kadın içinde hiçbir şeyi tutmadığını söyleyerek "Şimdi de kavgaya gidiyorum. Arkamdan laf sallamışlar. Onları döveceğim.” yanıtını verdi.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir sokak röportajı kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekerek gündem yaratmayı başardı. "İçinde kalıp da söyleyemediğin bir şey varsa söyler misin?" sorusu yöneltilen genç kadın, "Hiç olmadı. Direkt söylüyorum ben. Dobrayım bir tık. Şimdi de kavgaya gidiyorum. Arkamdan laf sallamışlar. Onları döveceğim." ifadelerini kullandı.

  1

  O anlar sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Hiç olmuş mu şimdi?" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu cevabı beklemiyordum" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler