Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Hastaneden 'Bir şeyin yok' diyerek eve gönderdiler! Hamile kadın 2 saat sonra otoparkta doğum yaptı

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Arizona eyaletinin Phoenix bölgesinde ismi Scherazade Vedarte-Gonzalez olarak açıklanan bir kadın sağlık görevlilerinin onu evine göndermesinden sadece iki saat sonra hastanenin otoparkında doğum yaptı.

  Hastaneden 'Bir şeyin yok' diyerek eve gönderdiler! Hamile kadın 2 saat sonra otoparkta doğum yaptı

  MYNET|DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin Arizona eyaletinin Phoenix bölgesinde şiddetli ağrı nedeniyle Scherazade Vedarte-Gonzalez isimli bir kadın hastaneye gitti. Hemşirelerin kendisine belirtilen doğum günü beklemesini tavsiye etmesi ve 'bir şeyin yok' diyerek evine gönderilmesinin ardındna genç kadın otoparkta doğum yaptı.

  1

  Gonzalez'in annesi, kızının geçen hafta çok acı çektiğini ve her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol etmek için üç ayrı kez hastaneye gittiğini ancak her seferinde eve gönderildiğini söyledi. Son eve gönderilişinin üzerinden iki saat geçtikten sonra hızla hastaneye geri döndüklerini belirten anne kızının hastane otoparkında doğum yaptığını anlattı.

  2

  Yeni doğum yapan anne hastaneye kaldırılmadan önce otoparkta tedavi altına alındı. Hastane ayrıca Gonzalez ve annesinin iddialarını reddetti ve Gonzelez'in kendi isteğiyle eve gittiğini iddia etti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler