Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kendisini cinsel terapist olarak tanıtınca ceza gecikmemişti! Sosyal medyada olay yaratan sözlerine devam ediyor: "Ben özgürlüğüme düşkünüm diyen kadınlardan kaçın"

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyada sıklıkla cinsellik yönüyle alakalı paylaştığı psikoloji videolarıyla fenomen olan Buse Aydın'a geçtiğimiz günlerde yetkisizlik cezasıyla vermişti ve fenomen isim 550 bin 59 TL para cezasına çarptırılmıştı. Sosyal medya paylaşımlarına hız kesmeden devam eden Aydın bu kez kaçılması gereken kadınları anlatarak viral oldu.

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken ve kendisini cinsellik terapisti olarak tanıtan Buse Aydın, yetkisizlik gerekçesiyle geçtiğimiz günlerde 550 bin 59 TL para cezasına çarptırılmıştı. Aldığı cezayla sosyal medyanın gündemine yerleşen Aydın paylaşımlarına devam ederek bu kez de kaçılması gereken kadın tipini anlattı.

  1

  Fenomen isim ilişkilerde kırmızı bayrak (red flag) olarak gördüğü bir durumdan söz ederek, "Bir kadındaki red flag cümleyi söylüyorum: Ben birazcık özgürlüğüme düşkünüm de. Duyduğun yerde kaç. Şu cümleyi kuran bir kadından sağlıklı bir ilişki çıktığını ben ömrü hayatımda görmedim" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler