Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İşten izin almak için öyle bir şey yaptı ki... Gözyaşları içinde telefon etti! Arkadaşının performansına kendisi bile inanamadı

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcılar arasında popüler oldu. İşten izin almak isteyen bir kadın gözyaşları içinde iş yerine telefon ederek izin istedi. O anlarda arkadaşının da feryat ederek ağlamasına genç kadın bile inanamadı. Görüntüler sosyal medyada gündem yarattı.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde günü birlik şehir dışına gitmek isteyen bir kişinin iş yerini arayarak izin istediği anlar yer aldı.

  1

  Gözyaşları içinde iş yeriyle gerçekleştirdiği telefon konuşmasında genç kadının arkadaşının feryat içinde ağlaması ise herkesi şaşırttı. Sosyal medyada o anlar "Günü birlik şehir dışı turu için iş yerinden izin alan arkadaşım ve benim sergilediğimiz performans" notuyla paylaşıldı.

  2

  O anlara sosyal medyada yorum ve beğeni yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Umarım patronun bu videoyu görür" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bence artık işsiz" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Şaka olsun diye yapıldığını düşünmek istiyorum" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler