MAGAZİN

Babil dizisi nasıl bitti? Ekrana böyle veda etti! İşte Babil 20. ve final bölümü son sahnesi!

Star TV'nin, Ay Yapım imzalı sevilen dizisi Babil 20. bölümüyle final yaparak ekrana veda etti. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Babil'in final bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Süleyman cezaevine girerken, Egemen ise Deniz ve İrfan'ı kurtarabilmek için hayatını kaybetti. Babil'in final sahnesinde ise Ayşe ve İrfan'ın yeni bir hayata yelken açtıkları ortaya çıktı. İşte Babil final bölümü son sahnesi.

Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Onur Saylak'ın başrollerde oynadığı Babil dizisi, 20 Kasım Cuma akşamı ekrana gelen 20. bölümüyle final yaptı. Babil'in son bölümüne İrfan, Egemen ve Süleyman arasında yaşananlar damga vurdu.

BABİL FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Babil'de parasız kalan İlay'ın yardımına İrfan yetişti. İrfan'ın isteğiyle Kudret, İlay'a para vererek Süleyman'ı terk etmesini istedi. Paraları alan İlay ise Süleyman'dan kaçtı. Diğer yandan ise her şeyini kaybeden Süleyman, İrfan'dan intikam almak için oğlu Deniz'i kaçırdı. İrfan, Deniz'i kaçıran Süleyman'ın yanına gitti. Gözü dönen Süleyman hem İrfan'ı hem de oğlu Deniz'i öldürmek istedi.

SÜLEYMAN EGEMEN'İ ÖLDÜRDÜ!

Ancak İrfan ve Deniz'in imdadına Egemen koştu. Süleyman'ın adamlarını vuran Egemen, Deniz'i dışarı çıkardıktan sonra İrfan'ı da kurtarmak için harekete geçti. Ayağından vurulan Süleyman çaresizlik içinde yerde yatarken karşısında Egemen'i gördü. Ancak kurşunu biten Egemen, Süleyman'ın silahını çekmesiyle üstüne atladı. İkili arasında çıkan boğuşma sırasında vurulan ise Egemen oldu.

İrfan kaçmaya çalışan Süleyman'ı vurdu. Dizide Onur Saylak'ın canlandırdığı Egemen öldü.

babil3

babil_5

AYŞE VE İRFAN'IN YENİ HAYATI

Babil'in final sahnesinde Süleyman'ın ölmediği ve cezaevinde olduğu ortaya çıktı. İrfan ise sevgilisi ve aynı zamanda polis olan Ayşe'ye Babil'in tüm hikayesini anlattı. Son sahnelerde İrfan'ın Egemen'in hayali olan beach club'ı açtığı görüldü.

babil2

İrfan ve Ayşe sevgi dolu bir hayat sürerken, yanlarında Deniz de yer aldı.

babil4

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
gezicinin flimi tutmadi demek
bu dizideki zekayi anliyacak insan az olinca normal bitmesi
bos isler babilmis kalitesiz dizi iste
aynı gün arka sokaklar dizisi dururken buna final veriyolar...pes...
arka sokaklar dizisinin prodüksiyonu o kadar leş ki , Babil de harcanan bütçenin 4 de 1 falan .
Geri Dön