MAGAZİN

Bahar Candan koltuk tepesinde İstiklal Marşı okudu! 'Türkiye'nin en salak kızı bile...'

İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan sosyal medya paylaşımlarıyla şoke etmeye devam ediyor. Candan son olarak Şevval Şahin gündemine taktı ve koltuk tepesinde İstiklal Marşı okudu.

İşte Benim Stilim yarışmasının ikinci sezonunda yarışan Nihal Candan’ın kardeşi olarak programa dahil olan Bahar Candan zaman zaman saç rengiyle zaman zaman kilosuyla zaman zaman da yaptığı ilginç fotoşoplarla gündeme geliyor.

Candan şimdi de Şevval Şahin gündemine dahil oldu. İstiklal Marşı'nı yayında okumadığı için eleştirilen Şahin'e Candan kendince tepki gösterdi. Bahar Candan koltuğun tepesine çıkıp İstiklal Marşı'nı okumaya başladı ve o anları da paylaştı.

Candan daha sonra ise "Türkiye'nin en salak kızı bile bunu söyleyebiliyor Şevval..." dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Atatürk bunu görseydi o gençliğe hitabı olan metni yırtıp atardı.
Bu kiz akp zamaninda buyudu yalniz
@mehmet_61 Bütün gençler aynı değil. İstisnalar illa ki vardır. Ancak, çok fazla olduğunu zannetmiyorum. Bir de bu konuyu sağ sol muhabbetine çekmiş bazıları. Kültürün, sağı solu, zengini fakiri pek olmuyor maalesef. Kişinin kendi elinde olan bir durum biraz da. Öte yandan, dış görüntü her zaman aldatır. İnsanlar, her burslu okuyanı, her Fransız okulu göreni vb. çok ihtişamlı zannediyor. Ancak, yakından bakınca işin rengi değişebilir. Neyin ne olduğu dıştan değil, öze inince tezahür eder. Bilginin, imanın, sevginin ve servetin kimde olduğu belli olmaz.
@oblyss Zaman ile ne ilgisi var? Birileri, sizin beyninize kelepçe vurarak, beyninizi kullanmaya mani mi oluyor? Öğrenmenin mi önüne geçiyor?
Kişinin kendini bilmesi ne güzel
En salak kız olduğunu kabul eden bir zihinsel zeka özürlü keşke Türkiye vatandaşı olmasaydı dediğimiz vatandaşımız
Geri Dön