HABER

Başhekim yardımcısı Hasan Hüseyin Uysal'dan kadınlar hakkında skandal sözler! Tepkiler sonrası hemen sildi: Göbeği, göğüsleri, omuzları...

Konya'da bir başhekim yardımcısının Twitter'daki paylaşımı bir anda gündeme oturdu. Kentteki numune hastanesinde başhekim yardımcısı olarak çalışan doktor Hasan Hüseyin Uysal'ın sosyal medya hesabından paylaştığı gönderi büyük tepki çekti. Kadınlar hakkındaki skandal sözleriyle eleştirilerin hedefinde yer alan Uysal, paylaşımını silmek zorunda kaldı.

Başhekim yardımcısı Hasan Hüseyin Uysal'dan kadınlar hakkında skandal sözler! Tepkiler sonrası hemen sildi: Göbeği, göğüsleri, omuzları...

Konya Numune Hastanesi'nde başhekim yardımcısı olarak görev yapan Op. Dr. Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Hasan Hüseyin Uysal'ın kadınlar hakkındaki paylaşımı sosyal medyada büyük tepki çekti. Uysal, gelen tepkiler üzerine paylaşımı silerek yeni bir açıklama yaptı.

"GÖBEĞİ, GÖĞÜSLERİNİN YARISI..."

Sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda kadınlara yönelik çirkin ifadeler kullanan Uysal, “Toplumun en zayıf yanı da en kuvvetli yanı da kadın. Konya’da bile göbeği, göğüslerinin yarısı, omuzları, bacak uyluğunun %80’i açık tipler türedi. Bu teşhir, ‘beden görseli satma’ değil mi? Beden satmaya giden yol, fa..şelik yolu değil mi? Cariyeler örtünmezmiş. Cariye mi bunlar!” dedi.

628735bd5fa6f

Skandal açıklama sonrası tepkiler çığ gibi büyürken, Uysal, paylaşımı silmek zorunda kaldı. Daha sonra yeni bir açıklama yaparak "seviyesiz yorumlar" geldiğini belirten Hasan Hüseyin Uysal, şu ifadeleri kullandı:

628735d23f99a

"ÇOK SEVİYESİZ YORUMLAR GELMİŞ"

"Çok seviyesiz yorumlar gelmiş o yüzden yorumları kapattım. Her açık f..... demedim. Teşhirci psikolojiye ve bunun varabileceği sonuca işaret ettim. Biraz sağlıklı düşünülse, daha insani değerlendirmeler çıkardı ortaya. Yazık, delikanlı erkeklerin ruhsal savrulmalarını düşünen yok"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler