Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Başrollerini Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç'in paylaştığı 'Zamanın Kapıları' dizisinin afişi yayınlandı

  Ayşe Övür’ün 'Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü' adlı kitabından uyarlanan ve Esra Bilgiç ile Birkan Sokullu’nun başrollerini paylaştığı "Zamanın Kapıları" dizisinin afişi yayınlandı.

  Dijital platform Tod'da yayınlanacak Zamanın Kapıları dizisinin oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç'e Cem Bender, Erkan Can, İbrahim Selim, Alper Saldıran, Selen Uçer, Elçin Afacan, Naz Çağla Irmak, Engin Yüksel, Enes Külahçı, Elçin Zehra İrem gibi oyuncular eşlik edecek. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Yunus Ozan Korkut yer alırken senaryosu ise Büşra Cebe'nin kaleminden çıktı.

  "ZAMANIN KAPILARI" DİZİSİ KONUSU

  1

  Tam bir bilgisayar dehası olan Sinan’ın (Birkan Sokullu) sahip olduğu olanaklara rağmen, mümkün olduğunca insanlarla iletişim kurmadan, asosyal bir hayat sürerken Türkiye’nin en büyük iş insanlarından birinin ilgi çekici güzellikteki kızı Nevra (Esra Bilgiç) ile yolları kesişince geçmişin kapıları bir bir açılır. Ortaya dökülen sırlarla, Nevra da kendi gerçekliğiyle buluşur. Birlikte köklerine doğru, gerilim dolu bir yolculuğa çıkarlar. Yaşayacakları yüzleşme ve tutkulu aşk beraberinde birçok felaketi ve ölümü getirecektir.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler