Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  "Ben bir şey öğrendim" diyerek annesinin önünde twerk yaptı! O anları sosyal medyadan paylaşınca viral oldu... Görenler herkesi şaşkına çevirdi

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımla bir kız kısa sürede viral olmayı başardı. Annesinin koltukta oturduğu kız bir anda önüne geçerek "Arkadaşlar ben bir şey öğrendim" diye bağırdıktan sonra birdenbire twerk yapmaya başladı. Görüntüler kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşti.

  Sosyal medyadan yaptığı ilginç bir paylaşımla ismi açıklanmayan bir kız kullanıcıların ilgisini çekti. Annesinin önünde bir yere sabitlediği kameranın karşısına geçerek twerk yapmaya başlayan genç kızın görüntüleri viral oldu. Annesinin tepkisiz bir şekilde izlediği kız video boyunca twerk hareketini tekrarladı.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken görüntüler kısa sürede binlerce beğeni ve yorum topladı. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü hareketlerine anlam veremediğini ifade ettikleri kızı eleştiri yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Böyle bir şeye gerçekten gerek var mıydı?" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Dansın bir sanat olduğunu düşünüyorum. Bu sanattan çok uzak" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler