Berna Laçin'den Ahmet Hakan'a sert tepki: Pes!

Ahmet Hakan, Elazığ'daki depremin ardından tepki çeken paylaşımı nedeniyle Berna Laçin'e soruşturma açılmasına karşı çıkarak, "Dalga geçilmeyi, kınanmayı, ayıplanmayı, küçümsenmeyi hak ediyor " demişti. Berna Laçin'den Ahmet Hakan'a sert yanıt gecikmedi.

Berna Laçin'den Ahmet Hakan'a sert tepki: Pes!

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin hemen ardından oyuncu Berna Laçin'in yaptığı paylaşımlar tepki toplamıştı. Paylaşımların ardından savcılığın Laçin hakkında soruşturma açmasıyla ilgili Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan bir yazı kalema aldı. Hakan açıklamasında "Dalga geçilmeyi, kınanmayı, ayıplanmayı, küçümsenmeyi hak ediyor" dedi.

Hakan yazısında şunları söyledi: "Depremin büyüklüğü 6.8 olursa... Elazığ ve Malatya’ya vergi muafiyeti getirmek zorunda kalırız. Eyvah eyvah!” demişler. Ve hemen depremin büyüklüğünü 6.5’e çekerek Elazığ ve Malatya’ya vergi muafiyeti gelmesini engellemişler.

İyi ama bu saçmalık, herhangi bir soruşturmayı moruşturmayı zerre kadar hak etmiyor ki! Bu saçmalık sadece ve sadece... Dalga geçilmeyi, kınanmayı, ayıplanmayı, küçümsenmeyi hak ediyor... Bir adım ötesini değil. Açmayın şuna soruşturma moruşturma. Açmayın ki... Soruşturma açmanın da bir ciddiyeti olsun yahu!"

Capture

Ahmet Hakan'ın yazısı ise Berna Laçin'i kızdırdı! Laçin sosyal medyadan Ahmet Hakan'a şu yanıtı verdi:

"Pes! Böyle bir yalan, böyle bir trolleme, böyle başkalarının lafınla dedikodu üretme çabası! Böyle aslına bakmadan salt çamur at yarışı! Böyle bir terbiye yoksunu üslup! N’oldu! Dün Kızılay’a azıcık laf söyleyince azarlayan çok mu oldu!"


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 87 yorum
Bu berna lacini sınır dışı etmek lazım çok net...
koyunlari sinirdisi etsekte 100 yil ileri gitsek cahil suruleri
cümleyi beğenmeyenler var ya onları da sınır dışı edelim, berna 15 Temmuz gecesi dışarı çıkmayın demişti galiba, onun tarafında olanlar aynı zihniyetten olabilir, atın gitsin, olağanüstü dönemde saklanıp olağan dönemde ortalıkta dolaşan vatana yükleri ülkemde istemiyorum
@musty_yekta_ugurlu bunları kanun önünde hasap vermeli ülkeyi bölen pkk ne farkı var bu berna mıdır ne haltsa
@musty_yekta_ugurlu yav he he...
yerine sizin gibi olan Suriyelileri mi getirceniz
sizin gibileri sınır dışı etselerde bu ülke temiz bir hava alsa.
@eray0007 @eray0007 ağzına sağlık kardeşim
Saray yalaması ahmet
@orhan_1992_tsavp Bu berna denen kadın neden hep ülkede bir şeyler olduğunda ( Deprem- Bomba patlatılması ) gibi olaylarda konuşuyor, İsrailin görevli memurumu ( Boş yere israil demedim )
Depremin bir imtihan oldugu doğrudur.. Ancak deprem insanların din ile imtihanı değil mühendislik ile imtihanıdır..
@orhan_1992_tsavp işine gelmedi mi
Berna hanım doğruları sadece iletmiş.Yani, yalan veya bir karalama yapmamış ki...Doğruları, korkmadan ve yalakalık yapmadan söylemek için, yandaş veya körü körüne taraf olmaya gerek yok ki.Türk milleti kenetlenmeyi ve ortak noktaları böyle olağan dışı durumlarda zaten birleşecektir.Yalnız, halktan toplanan vergilerin akıbetini de her onurlu ve sorgulayan bir Türk milleti mutlaka olacak ve olmalıdır.
@engincicikler berna neyi doğru demiş. vergiyi sormamış ki deprem şiddeti düşük gösterilecek devlet vergi affetmeyecek diye devlete iftira etmiş. önce kadının yorumunu anlayın hemen savunmaya geçmeyin
O giden yardımları da zaten chp li milletvekillerin den kesilen maaşlar la yapmışlar bunca çadır battaniye sağlık ekipmanları falan filan ii
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler