Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Büyük beden sosyal medya fenomeni Alexus Danisha Epss, Instagram’ın limitlerini zorladı! Çamaşırhanede soyunurken çekilen pozlarını paylaştı

  Büyük beden sosyal medya fenomeni Alexus Danisha Epss, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla herkesi şaşırtmayı başardı. Fenomen isim bir çamaşırhade kıyafetlerini çıkartıp iç çamaşırıyla kaldığı anlarda çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Büyük beden fenomenin paylaşımı kısa sürede hayranlarının ilgisini çekti.

  Büyük beden sosyal medya fenomeni Alexus Danisha Epss, Instagram’ın limitlerini zorladı! Çamaşırhanede soyunurken çekilen pozlarını paylaştı

  Büyük beden sosyal medya fenomeni Alexus Danisha Epss, Instagram’dan yaptığı son paylaşımla hayranlarının nabzını arttırmayı başardı. Fenomen isim bir çamaşırhanede pembe renkli saten iç çamaşırı takımıyla poz verdi. Cesur paylaşımında Epps, çamaşırhanede bulunan çamaşır makinelerinden bir tanesine tutunarak eteğini çıkarttı.

  BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

  1

  Sosyal medya kullanıcıları kısa sürede Epss’in gönderisini yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Resmen sen bir kraliçesin” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Gerçekten beden ölçülerinin bir sayıdan ibaret olduğunu bize gösterdin” yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler