Büyük Beden Haberleri

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, iç çamaşırlı paylaşımıyla eleştirilere meydan okudu

Worcester’da yaşayan 22 yaşındaki büyük beden model Isabel Nicholls Nall genellikle sosyal medyada vücut pozitifliğine yönelik olarak yaptığı paylaşımlarla biliniyor. Güzelliğin tek tip beden ölçüleri üzerinden algılanmaması gerektiğini savunan Nall, beden pozitifliği paylaşımları sayesinde kısa sürede fenomen olmayı başardı. Hayranlarına kendilerini sevmesini öğütleyen Nall son olarak sosyal medyadan iç çamaşırlı bir paylaşım yaparak olumsuz eleştirilere meydan okudu.

Trend 30-09-22 09:33

Büyük beden sosyal medya fenomeni Abby Bible sokakta iç çamaşırlarıyla gezdi! “Bu nasıl kıyafet”

Büyük beden sosyal medya fenomeni Abby Bible moda kalıplarını alt üst eden bir kıyafetle hayranlarını şaşkına çevirdi. Sokak ortasında tanga ve sütyenisyle gezerek takipçilerinin tepkisini çeken fenomen ismin kıyafetine görenler anlam veremedi.

Trend 27-09-22 14:40

Büyük beden fenomen Abby Bible, sosyal medyadan isyan etti! “Şişman olduğum için özür dilemiyorum”

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan büyük beden sosyal medya fenomeni Abby Bible, kadınların kendilerini sevmeleri konusunda ilham veren paylaşımlar yaparak kısa sürede fenomen olmayı başardı. Kendisini bir moda aşığı olarak tanımlayan fenomen isim takipçilerinden gelen nefret dolu yorumlara adeta ateş püskürdü. Sosyal medya kullanıcılarının fazla kilolarını gizleyen kıyafetler giymek zorunda olduğunu dile getirmesine Bible sert tepki gösterdi.

Trend 10-09-22 14:39

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, duştan çıkar çıkmaz yaptığı paylaşımla sosyal medyada olay oldu

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, sosyal medyadan yaptığı beden olumlama ve vücut pozitifliği paylaşımları sayesinde kısa sürede fenomen bir isme dönüştü. Büyük beden kadınlara özgüven aşılamayı misyon edinen Nall, Instagram hesabından sıklıkla cesur paylaşımlar yapıyor. Son olarak Nall 257 bin takipçisiyle duştan çıkar çıkmaz bornozlu bir şekilde bir pozunu paylaştı.

Trend 02-09-22 14:14

Büyük Beden

Büyük Beden Hakkındaki Haberler Mynet'te. Büyük Beden Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Büyük beden model, fazla kilolarla dalga geçen erkeklere meydan okudu! “Boşuna uğraşmayın bize tapıyorsunuz”

TikTok’ta beden pozitifliğine yönelik yaptığı paylaşımlar sayesinde kısa sürede ünlenen Steph Oshiri isimli bir kadın, büyük beden kadınların dış görüntüsü nedeniyle eleştirilere maruz kalmasına isyan etti. Büyük beden kadınlarla dalga geçen erkeklerin aslında onlara gizli bir hayranlık duyduğunu dile getiren Oshiri, siyah mayosuyla toplumsal tabulara meydan okudu.

Trend 23-08-22 13:49

Büyük beden model Pearl Froud, beden pozitifliği paylaşımıyla sosyal medyayı salladı! “İğrenç olduğumu düşünüyordum”

İngiltere’nin Surrey kentinde yaşayan büyük beden model Pearl Froud, içinde bulunduğu bedeni sevmenin yollarını anlattığı gönderileri sayesinde fenomen olmayı başardı. Kadınların bedenleri ve dış görünüşleri üzerinden eleştirilmemesi gerektiğini dile getiren 23 yaşındaki Froud, bikinili paylaşımıyla meydan okudu.

Trend 10-08-22 17:10

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, bikini üstünü çıkarttı! Güzellik kalıplarına meydan okudu

Sosyal medya fenomeni Isabel Nicholls Nall, sosyal medyadan beden pozitifliğine yönelik olarak yaptığı paylaşımlarla kısa sürede popüler olmayı başardı. Büyük beden model Nall, kadınların beden ölçüleri üzerinden standart hale getirilmemesi gerektiğini savunarak sosyal medyada güzellik kalıplarına meydan okudu.

Trend 01-08-22 14:28

Sosyal medya fenomeni Çıplaklar Festivali’nden paylaştı! “Çok fazla vücut gördüm”

İngiltere’nin Somerset bölgesinde her yıl düzenlenen NudeFest’e katılan sosyal medya fenomeni Kate, beden pozitifliğini öven paylaşımıyla olay yarattı. Festival alanından tamamen çıplak bir pozunu paylaşan Kate, Nudefest'ten deneyimlerini takipçilerine aktarmayı ihmal etmedi.

Trend 23-07-22 16:25

Büyük beden sosyal medya fenomeni bikinili paylaşımıyla tam not aldı! Beden pozitifliğine gönderme yaptı

Büyük beden sosyal medya fenomeni Olive, beden pozitifliğine yönelik olarak yaptığı paylaşımlarla kısa sürede popüler olmayı başardı. Güzellik anlayışının sıfır beden üzerine kurulmaması gerektiğini savunan Olive, bikinili paylaşımıyla takipçilerini selamladı.

Trend 20-07-22 17:54

Sevdiği erkek “şişmansın” diyip reddetmişti! Değişimiyle herkesi şaşırtmayı başardı

Sofia Louto isimli bir TikTok kullanıcısı hayatının dönüm noktası olarak ifade ettiği bir olayı anlatarak sosyal medyada kısa sürede viral olmayı başardı. Hoşlandığı erkeğin kendisini fazla kiloları nedeniyle reddettiğini ifade eden Louto, 12 kilo verdikten sonra yeni halini paylaşınca herkesi şaşırttı.

Trend 18-07-22 14:28

Büyük beden model moda kalıplarına meydan okudu! “Kilo vermelisin” eleştirilerine bikinili paylaşımıyla cevap verdi

Büyük beden model ve sosyal medya fenomeni Emy, büyük beden kadınların belirlenen moda ölçülerine uymadıklarına yönelik söylemlere ateş püskürdü. Büyük beden kadınların istediği kıyafeti giyebilme özgürlüğünün bulunduğunu ifade eden Emy, kilo vermesi gerektiğine dair yorumlara bikinili paylaşımıyla cevap verdi.

Trend 16-07-22 15:34

Hep aynı şeyi yapıyor! Büyük model Ashley Graham göğüslerini elleriyle kapatıp küvetin yanından paylaştı

İlk büyük beden model olarak ünlenen ve kadınlara rol model olduğu iddiasıyla öne çıkan Ashley Graham, özellikle hamileliği sırasında kendini vücut pozitifliğine adamıştı. Kadınların beden ölçüleri nedeniyle eleştirilmemesi gerektiğini savunan Graham, doğumun ardından çıplak pozlarına bir yenisini daha ekledi. Graham son olarak küvetin yanında göğüslerini elleriyle kapattığı bir pozu takipçileriyle paylaştı.

Trend 13-07-22 16:34

Büyük beden model Tally Sharp, eleştirilere meydan okudu! “Kendini örtmelisin” dediler ama...

Büyük beden model Tally Sharp, sosyal medya kullanıcılarının kendisine yaptığı olumsuz eleştirilere meydan okudu. Beden pozitifliğini savunan Sharp, büyük beden kadınların kendilerine güvenmesi için sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla popüler oldu. Büyük beden kadınların fazla kilolarını örtmek için kapalı kıyafetler tercih etmesi gerektiğini reddeden Sharp, bikinili pozlarıyla kalıpları yıktı.

Trend 10-07-22 14:42

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, moda kalıplarına meydan okudu! “Şişman bir bebeğim”

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, vücudunu gururla 'şişman bir bebek' olarak damgalarken sosyal medyadan bikinili pozlarını paylaştı. Siyah bikinisi içinde vücut hatlarını büyük bir gururla sergileyen Nall, sosyal medya kullanıcılarının bazılarından eleştiri bazılarından ise övgü dolu yorumlar topladı.

Trend 05-07-22 15:23

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, bikini üstünü çıkarttı, dergiyle göğüslerini örttü

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, Kıbrıs’taki tatilinden kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. Beden pozitifliği paylaşımlarıyla kadınların bedenleriyle barışık olmasını misyon edindiğini dile getiren Nall, yaz tatilinden üzeri çıplak bir fotoğrafını yayınladı.

Trend 29-06-22 14:36

Büyük beden model fazla kilolarını eleştirenlere bikinili paylaşımıyla meydan okudu! “Çok büyük olduğumu söyleyen...”

Sosyal medyadan vücut pozitifliğini savunan paylaşımlar yaparak ünlenmeyi başaran Emi Mochi, kendisini fazla kiloları nedeniyle eleştiren bir takipçisine bikinili pozuyla cevap verdi. Dış görünüşü nedeniyle olumsuz yorumlara maruz kaldığını belirten Mochi, kendisini sevdiğini ve bulunduğu bedende mutlu olduğunu söyledi.

Trend 22-06-22 11:44

Büyük beden modeli Abby Bible, bikini trendine uydu! Sezonu paylaşımlarıyla açtı

Büyük beden Instagram fenomeni Abby Bible, vücut pozitifliği paylaşımları sayesinde kısa sürede ünlenmeyi başardı. Kadınların güzellik kalıpları içinde belirli standartlara sıkıştırılmaması gerektiğini savunan Bible, yaz sezonunu bikinili paylaşımlarıyla açtı.

Trend 20-06-22 11:54

Büyük beden model Ashley Graham, emzirme pozuyla gündemde! “Yorgunum ama buradayız”

Sosyal medyada 18 milyon takipçisi bulunan büyük beden model Ashley Graham, geçtiğimiz aylarda ikiz bebeklerini dünyaya getirmişti. Üç çocuk annesi olan Graham, ikizlerini emzirdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Trend 15-06-22 13:53

Lüks yatta bikinili pozlarını paylaştı! “Daha fazla büyük beden kadına ihtiyacımız var”

Sosyal medya fenomeni Abby Bible, güzellik standartlarının sıfır beden üzerine yoğunlaştırmasına karşı çıkarak yaptığı paylaşımlar sayesinde kısa sürede popüler oldu. Tatilinden bikinili fotoğrafını paylaşan Bible, “Bikinili daha fazla büyük beden kadına ihtiyacımız var. Sizi görmek istiyorum. Kendinizi saklamayın” dedi.

Trend 13-06-22 15:17

Büyük beden model, inek desenli mayosuyla tabuları alt üst etti! “Bütün bedenler güzel”

Londra’da yaşayan sosyal medya fenomeni Nicole, güzelliğin belirli kalıplar üzerinde değerlendirilmemesi gerektiğini savunarak inek desenli mayosuyla kameraların karşısına geçti. Büyük beden model olarak dar ve desenli kıyafetleri tercih etmemesi gerektiğini söyleyenlere Nicole, “Tüm bedenler güzel” diyerek cevap verdi.

Trend 16-05-22 12:00

Beden pozitifliğini savunan sosyal medya fenomeni eleştirilere bikinli paylaşımıyla cevap verdi

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan üç çocuk annesi 33 yaşındaki sosyal medya fenomeni kullanıcıların kendisine yaptığı olumsuz ve sert yorumları ifşa etti. Vücut pozitifliğini savunan Danielle Gardiner, OnlyFans hesabından seksi fotoğraflarını ve videolarını satarak aylık 5 bin sterlin (yaklaşık 95 bin TL) kazanıyor. Sosyal medyadan kendisine yapılan “çirkinsin” eleştirisine Gardiner, bikinili pozlarını paylaşarak yanıt verdi.

Trend 15-04-22 12:11

Beden pozitifliği savunucusu olan Taya Christian, spor kıyafetleriyle takipçilerini selamladı! “Sporun bedeni yok”

Beden pozitifliği savunucusu olan Taya Christian isimli bir model, sporun boyutu olmadığını söyleyerek spor kıyafetleriyle çekilen bir pozunu sosyal medyadan paylaştı. Büyük beden kadınların dar kıyafetlerden uzak durması gerektiğine yönelik olarak ortaya konulan toplumsal tabuları yıkmaya çalıştığını ifade eden Christian, “Spor salonunda kendinden emin hissetmeyi herkes hak ediyor” notunu ekledi.

Trend 05-04-22 16:30

Kendisini sert eleştirenlere iç çamaşırlı pozuyla cevap verdi! Büyük beden sosyal medyadan meydan okudu

Sosyal medyada ‘Bayan Bailey’ ismiyle paylaşım yapan büyük beden bir model, fazla kiloları nedeniyle kendisini eleştiren kullanıcılara iç çamaşırlı pozuyla cevap verdi. Beden pozitifliği savunucu olan Baily, kiloları nedeniyle hayatı boyunca zorbalığa uğradığını söyleyerek kendisini gizlemediğini belirtti.

Trend 26-03-22 12:32

Sosyal medya fenomeni Blaire White’ın sözleri tepki çekti! “Büyük beden modellerden bıktım”

Sosyal medya fenomeni Blaire White, büyük beden pozitifliğini savunanlara karşı kullandığı ifadelerle tepkilerin odağına yerleşti. White fazla kilolu olan kişilerin mazeret üretmeyi bırakarak sadece kilo vermeleri gerektiğini söyledi ve büyük beden aktivistlerinden bıktığını itiraf etti.

Trend 22-03-22 17:14

Büyük beden model, kendisini eleştirenlere meydan okudu! Bikinili pozlarıyla cevap verdi

Büyük beden model ve beden pozitifliği savunucu olan Danielle Gardiner, sosyal medyada dış görüntüsü nedeniyle kendisini eleştirenlere meydan okudu. Büyük beden model, sosyal medyadan tatil pozlarını peşi sıra paylaşarak kendisini eleştirenlere meydan okudu.

Trend 19-03-22 12:08

Büyük beden model Nicholls Nall, fazla kiloları eleştirilince duştan paylaştı

Beden pozitifliği savunucu olan büyük beden model Nicholls Nall, fazla kilolarını eleştirenlere duştan yaptığı bir paylaşımla cevap verdi. Nall’ın kıvrımlarını sergilediği paylaşımı takipçilerinden tam not aldı. Büyük beden modelin paylaşımı kısa sürede binlerce yorum ve beğeni toplamayı başardı.

Trend 15-03-22 15:22

Büyük beden modeli kendisini 'iğrenç' diyerek eleştiren sosyal medya kullanıcılarına sert cevap verdi

Avustralya’da yaşayan 23 yaşındaki büyük beden model Audrey Aura, hayranlarının alışılmadık isteklerini yerine getirdiği bir OnlyFans hesabına sahip. Beden ölçüleri nedeniyle kendisini iğrenç olarak niteleyen sosyal medya kullanıcılarının yorumlarına sert cevap veren Aura, ayda 38 bin dolar (yaklaşık 560 bin TL) kazandığını söyledi. Sosyal medyanın özgüvenini geliştirdiğini söyleyen Aura, kendisine yöneltilen ilginç istekleri ifşa etti.

Trend 11-03-22 16:51

Büyük beden model Emily Jones, vücut ölçülerini eleştirenlere ateş püskürdü! “Çekici ve ciddiyim”

Londra’da yaşayn 31 yaşındaki büyük beden model Emily Jones, vücut ölçüleri nedeniyle sosyal medyadan kendisini eleştirilere sert tepki verdi. Toplumsal tabuların büyük bedenler üzerinde acımasız bir şekilde yürütüldüğünü iddia eden Jones, kendisine olumsuz yorum yapanlara “Çekici ve ciddiyim” diyerek cevap verdi.

Trend 25-02-22 16:03

Büyük beden model seksi pozuyla sosyal medyayı salladı! Beğenilere doyamadı

Sosyal medyanın fenomen isimlerinden biri olan Gracie, beden pozitifliği paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Güzelliğin beden kalıplarına sıkıştırılmaması gerektiğini savunan Gracie, Instagram’dan yaptığı paylaşımla takipçilerini beğenisini topladı. Beyaz bir büstiyer ve kot pantolonla kameralara poz veren Gracie’in “Kendimi seviyorum” notunu eklemesi de gözlerden kaçmadı.

Trend 21-02-22 13:52

Büyük beden çekimlerinin sırrını paylaştı! Dolguları yerleştirdiğini itiraf etti

TikTok fenomeni Karoline Bjornelykke, büyük beden moda çekimlerinin sırrını paylaştı. Moda markalarının çekimlerinin perde arkasındaki gerçeği paylaşan Bjornelykke, sosyal medya kullanıcılarını şaşırtmayı başardı.

Trend 31-12-21 17:19

Büyük beden model hayranlarına seslendi! Vücut pozitifliğini savunmak için çırılçıplak soyundu

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, sosyal medyanın yarattığı kusursuz güzellik anlayışına meydan okudu. Herkesin mükemmel olması gerekmediğini savunan Nall, hayranlarına “Vücudunuzdan nefret etmeyin” sözleriyle seslendi. Güzellik normlarının normalleşmesi gerektiğini belirten Nall, sosyal medya hesabından banyoda çekilen bir fotoğrafını paylaştı.

Trend 16-12-21 14:03

Büyük beden model olmak için kilo almaya başladı! Değişimi herkesi şaşırttı

23 yaşındaki Ronja, moda endüstrisinin güzellik standartlarına yeterince sahip olduğuna karar verdikten sonra çarpıcı dönüşümünü ortaya çıkardı. Sıfır beden manken olarak uzun yıllar boyunca çalıştıktan sonra Ronja ani bir kararla kilo almak istediğini söyledi. Büyük beden model olarak kariyerine devam edebileceğini fark eden Ronja, kilolu haliyle daha mutlu hissettiğini dile getirdi.

Trend 01-12-21 10:45

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, fazla kilolarına dair eleştirilere iç çamaşırlı pozuyla cevap verdi

Büyük beden manken olarak ünlenen Isabel Nicholls Nall, vücut pozitifliği paylaşımlarıyla hayranlarına ilham olmaya çalışıyor. Hayranlarının vücutlarını sevmeye teşvik etmek için sık sık paylaşımlar yapan Nall, fazla kilolarını eleştirilenlere iç çamaşırlı pozlarıyla cevap verdi.

Trend 24-11-21 17:19

Kilosu nedeniyle eleştirildi! Tepkisini iç çamaşırıyla sokakta yürüyerek gösterdi

New York’ta yaşayan Victoria isimli TikTok kullanıcısı, kilo nedeniyle kendisini eleştirenlere iç çamaşırı paylaşımıyla meydan okudu. Büyük beden olduğu için nefret yorumları aldığını söyleyen Victoria, kendisini iyi hissetmek istediği için sokakta iç çamaşırı giyerek onu utandıran yorumlara tepki gösterdi.

Trend 11-11-21 15:57

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, eleştirilere göbeğini göstererek cevap verdi

Büyük beden manken olarak ünlenen Isabel Nicholls Nall, vücut pozitifliği paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Fazla kiloları nedeniyle kendisini eleştirenlere yeni bir vücut pozitifliği gönderisiyle cevap veren Nall, gururla kıvrımlarını sergiledi. Cadılar Bayramı’nın yaklaşmasıyla beraber Worcester’de yaşayan 22 yaşındaki Nall, göbeğini bal kabağına benzetti.

Trend 26-10-21 10:47

Ashley Graham sınırları aştı! Yatakta iç çamaşırsız poz

Büyük beden model Ashley Graham, yakın zamanda ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklamıştı. Graham iddialı pozlarıyla dikkat çekerken son paylaşımı bazı takipçilerini rahatsız etti.

Magazin 03-10-21 08:36

Scarlett Moffatt: Zihniniz bedeninize zorbalık yapmasın

İngiliz televizyon yıldızı Scarlett Moffatt, bedensel pozitivizm akımına dahil oldu. Bir tekneden denize atlarken çekilen fotoğrafını yayınlayan Moffatt, hemcinslerine, "Zihninizin, bedeninize zorbalık yapmasına izin vermeyin" sözleriyle seslendi.

Magazin 20-08-21 17:37

Karnı burnunda olan Ashley Graham küçük bikinisiyle pozlar verdi

Büyük beden model Ashley Graham, yakın zamanda ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklamıştı. Ashley Graham karnı burnunda da olsa tatilden vazgeçmiyor. Ünlü model üzerine küçük gelen bikinileriyle pozlarını paylaştı.

Magazin 19-08-21 10:49

‘Model olamazsın’ diyenlere inat kalıpları yıkan büyük beden manken: Tess Munster

Güzellik klişeleri toplumsal tabuların getirisiyle belirli bir nokta insanları sabit tutuyor. Çünkü güzelliğin belli kalıplar üzerinden devam edeceğine inan insanların düşünceleri modelleri 90-60-90 ve sıfır beden ölçülerine sınırlandırıyor. Ancak bu kalıpları yıkan ve özgüveni sayesinde moda anlayışını alt üst eden bir modelle sizleri tanıştırmak istiyoruz. Tess Munster, başarı öyküsüyle parmakla gösterilen bir isme dönüştü.

Trend 03-08-21 14:42

Moda dünyasının kurallarına meydan okuyan büyük beden model Barbie Ferreira dikkatleri çekti

Dünyadaki tüm insanlar aslına bakıldığında farklı fiziksel özelliklere sahiptir. Farklılıkların doğallığı kişileri özel kılar. Ancak söz konusu güzellik olduğunda estetik kalıplar içinde kişiler belirli kuralları yerine getirmek zorunda olduğunu hissederler. Son dönemde farklı fiziksel özelliklere sahip olan modeller güzellik klişelerini yıkıyor.

Trend 25-06-21 14:20

2021 yazında hangi parçalar tercih edilmeli?

Moda sektörünün kadınlara yıllarca dayattığı, ideal beden ölçüsünün 36 beden olduğu iddiası artık günümüzde kabul görmüyor. Son yıllarda büyük bedenlere sahip olanlar için de kıyafetler üretiliyor ve her kadının kendini güzel hissetmesi amaçlanıyor. 2021 yaz sezonunda büyük beden modasındaki trendleri sizin için inceledik.

Kadin 03-06-21 13:04