Cezaevi nedir?

Cezaevi nedir?

Cezaevi, hüküm giymiş kişilerin cezalarını çektikleri yerlerdir. Hapishane olarak da bilinen bu yer, açık, yarı-açık ve kapalı olmak üzere 3 farklı tipe sahiptir. Açık cezaevi, iyi hale sahip olan hükümlülerin tutulduğu yerdir. Dışarıdan korumaya sahip olmayan bu yerde bulunan hükümlüler, serbest görüş iznine sahip oluyor. Aynı zamanda bir işte çalışma zorunluluğu da bulunuyor. Firara karşı önlemler alınan yarı-açık ceazevinde ise hükümlülerin serbest çıkma izni bulunmuyor. Günümüzde bu tipteki cezaevleri açık cezaevine dönüştürülmüştür. Çok daha sert önlemlere sahip olan kapalı cezaevlerinde, dışarıdan ve içeriden korumayla görevli personeller bulunur. Bu cezaevleri A, B,C ve E tipi gibi farklı sınıflara ayrılır.

cezaevi Haberleri

Son dakika: Açık cezaevlerindeki hükümlülerle ilgili yeni gelişme... TBMM'de kabul edildi

Gelen son dakika haberine göre, TBMM Genel Kurulunda, açık cezaevlerindeki hükümlülerin, Kovid-19 tedbirleri kapsamında 31 Mayıs 2022'de sona erecek izin sürelerinin 31 Temmuz 2023 tarihine kadar uzatılmasına ilişkin madde kabul edildi. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 25-05-2022 22:14

Açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek? Açık cezaevi izinleri bitti mi, uzatıldı mı?

Açık cezaevi izinleri araştırılan konular arasında yer alıyor. Binlerce vatandaş, 31 Mayıs'ta sona ereceği açıklanan cezaevi izinlerine dair detayları öğrenmek istiyor. 5. Yargı Paketi'nde ceza infaz kurumlarındaki Kovid- 19 izinleriyle ilgili maddeye göre uzatılan izinlerin ne zaman biteceğine dair ayrıntıları haberimizde yer verdik. İşte Açık Cezaevi izinlerine dair son durum!

Haber 24-05-2022 16:38

Açık cezaevi izinleri bitti mi? Açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek mi? Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı?

Açık cezaevi izinleri vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Açık cezaevi izinleri ile ilgili karar açıklandı. Koronavirüste vaka sayısının düşmesi ile beraber Adalet Bakanlığı Ceza Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü açık cezaevi izinlerinin, Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu tavsiye kararları doğrultusunda, sona ereceğini bildirdi. Peki, açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek, uzatıldı mı? İşte açık cezaevi izinlerine dair detaylar!

Haber 24-05-2022 16:33

AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ! Açık cezaevi izinleri bitti mi? Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? Açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek?

Açık cezaevi izinleri kabine toplantısı sonrasında araştırılmaya başlandı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında 15 Nisan 2020 tarihinden bu yana uzatılan izinlerin son olarak 31 Mayıs'a kadar uzatıldığı ifade edilmişti. Bugün Bakanlar Kurulu'nun gündeminde olması beklenen konuyla ilgili olarak "Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı, ne zaman bitiyor?" soruları yanıt bulmayı bekliyor. Konuyla ilgili yeni açıklamalar yapıldı. İşte açık cezaevi izinlerine dair detaylar!

Haber 24-05-2022 10:08

Diğer Haber Etiketleri

koronavirüs (Covid-19) Adalet Bakanlığı AK Parti Adalet ve Kalkınma Partisi Kabine Toplantısı Pendik İzmir cinayet Kars Ağrı pandemi Ramazan Bayramı Kayseri Muğla Kenya Osmaniye Bekir Bozdağ patlama şehit Bursa Balıkesir CHP Amerika kadın cinayeti Adana İntihar sosyal medya Silivri Elazığ silahlı saldırı antalya dolandırıcılık Afyonkarahisar son dakika haberi polis Fethiye Şanlıurfa İbo Show Diyarbakır yangın Ümraniye Trabzon deprem Van Karabük Uşak Kastamonu Kırşehir Sağlık Bakanlığı Abdulhamit Gül Samsun Hatayspor Ekvador Ordu Kahramanmaraş fetö Rusya Ferhan Şensoy Bilecik taciz Mersin Şüpheli Siirt Kocaeli Sakarya Gaziantep Deniz Akkaya Çanakkale Kütahya Samsung Güney Kore Gözaltı Ceza Buca Hollanda Denizli trafik kazası Sinop koronavirüs testi Batman Nijerya Sivas Irak Konya Endonezya Siverek Liberya Öğretmen döviz Amerikan Doları Nevşehir kadına şiddet atv Zonguldak Tayland Bodrum İŞKUR KOSGEB Mardin Danimarka Norveç Yunanistan koronavirüs aşısı (Covid-19 aşısı) Halil Sezai Tekirdağ Çorlu Amasya Manavgat Selahattin Demirtaş Hatay kolonya maske Isparta Burdur Bolu Bartın Düzce Eskişehir Edirne Ankara Ardahan Alanya Erzurum Almanya zehirlenme Doğubayazıt Esenyurt İşçi Kolombiya Seren Serengil Brezilya Duşanbe Tacikistan Manisa Ufuk Bayraktar Giresun tecavüz İran Deniz Seki Bayhan Sibel Can Arda Turan Haluk Levent Yolsuzluk Ebru Gündeş İbrahim Tatlıses canlı yayın O Ses Türkiye Aziz Yıldırım Model Yaprak Dökümü

Açık cezaevi izinleri uzatılacak mı? Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı?

Açık cezaevi izin süreleriyle ilgili detaylar araştırılıyor. Bilindiği üzere koronavirüs tedbirleri kapsamında 15 Nisan 2020'den bu yana izinlerin 31 Mayıs'a kadar uzatıldığı açıklanmıştı. Konu bugün değerlendirmeye alındı. Peki açık cezaevi izinleri uzatılacak mı? Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? İşte ayrıntılar...

Haber 23-05-2022 20:03

Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı, izinler ne zaman bitecek? Gözler Adalet Bakanlığı açık cezaevi kararlarında!

Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı, açık ceza evi izinleri ne zaman bitecek sorusunun yanıtı, birçok mahkum ve ailesi tarafından sorgulanan konular arasında yer alıyor. 15 Nisan 2020 tarihinde koronavirüs pandemisinde salgının seyrini azaltmak için alınan kararla, açık cezaevi mahkumları kendi evlerine gönderilmişti. Bu karar geçtiğimiz yıllar içinde birçok kez uzatılırken, mahkumlar alınacak olan yeni kararı merakla bekliyor. Peki, açık cezaevi izinleri uzatıldı mı, izinler ne zaman bitecek?

Haber 23-05-2022 10:12

'Açık cezaevi izinleri uzatıldı!' iddiası! Son karar grup toplantısında alınacak…

AK Parti MYK'sında, açık cezaevlerinde bu ay sonu bitecek kovid izinleri de gündeme geldi. İlgili kurumlar salgın gerilediği için izinlerin uzatılmaması yönünde karar almıştı. Ancak parti kurmayları, izinlerin uzatılması konusunda kendilerine çok talep geldiğini söyledi. Bu nedenle 80 bin mahkûmu ilgilendiren izinlerin uzatılması kararlaştırıldı.

Haber 21-05-2022 07:45

Nisa bebeğin annesi tahliye mi oldu? Nisa bebeğin annesi Ebru S. kimdir?

Nisa bebeğin annesi Ebru S. ile ilgili son dakika gelişmesi sonrası vatandaşlar internette araştırma yapmaya başladı. Küçük kızı, İstanbul'un Pendik ilçesinde boş bir araziye bırakan ve neredeyse ölümüne sebep olan cani anne, günün en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. Peki Nisa bebeğin annesi tahliye mi oldu? Nisa bebeğin annesi Ebru S. kimdir? İşte detaylar...

Haber 17-05-2022 13:03

İzmir'de PKK üyeliğinden hüküm giymiş firari yakalandı

İzmir'de PKK üyeliğinden hüküm giymiş firari yakalandı

Yurthaber 14-05-2022 15:48

Cezaevinden izinli çıkmıştı... Kırmızı ışıkta cinayet işledi!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle cezaevinden izinli çıkan bir kişi, takip ettiği otomobildeki husumetlisini öldürdü. Bir kişiyi de ağır yaralayan zanlı, yeniden cezaevinde gönderildi.

Haber 13-05-2022 17:26

Alparslan Kuytul, Ağrı’daki cezaevine gönderildi

Adana'da tutuklanan Alparslan Kuytul, gönderildiği Adana Kürkçüler Cezaevi’nden, Ağrı’daki Patnos L Tipi Kapalı Cezaevi’ne sevk edildi.

Haber 10-05-2022 16:47

GÜNCELLEME 2 - Karısı tarafından bıçaklanan kişi hayatını kaybetti

Şüphelinin, 5 yıl önce de bir kişiyi bıçakla öldürdüğü, salgın dolayısıyla cezaevinden izinli çıktığı ve maktulle izinli olduğu dönemde evlendiği öğrenildi DETAYLAR EKLENDİ

Yurthaber 07-05-2022 12:14

Açık cezaevi izinleri bitiyor mu? Açık cezaevi Covid izni ne zaman bitecek? Açıklama geldi

Koronavirüs nedeniyle açık cezaevlerindeki hükümlülerin izinlerindeki son durum çok sayıda kişi tarafından merak ediliyor. Pek çok hükümlü ve yakını tarafından "Açık cezaevi izinleri bitiyor mu?" sorusuna yanıt arıyor. Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce konuyla ilgili önemli bir açıklama yapıldı. CTE, açık cezaevlerindeki hükümlülerin koronavirüs kapsamındaki izinlerinin sona ereceğini duyurdu. Peki, açık cezaevi Covid izni ne zaman bitecek? İşte detaylar...

Haber 06-05-2022 18:25

Fazladan 5 yıl hapis yattı, tazminat talebi reddedilince bir şok daha yaşadı! İstinaftan flaş karar

Cezaevinde fazladan 5 yıl 11 ay yatan Zekeriya Asarkaya, (64) tazminat talebinin reddedilmesiyle bir şok daha yaşadı. İnfaz yasasındaki değişikliğe rağmen cezaevinde fazladan kalan hükümlünün, Hazine’ye karşı açtığı 5 milyon liralık tazminat talebinin reddi kararı, Ankara Bölge Adliye Mahkemesi tarafından bozuldu. Yaşananlara ilişkin konuşan Asarkaya, "Neden tahliye edildiğimi ben de anlamadım. 'Pardon' dediler. 'Güle güle' diyerek beni dışarı saldılar" şeklinde konuştu.

Haber 04-05-2022 12:56

Açık cezaevi görüşleri ne zaman? 2022 Ramazan Bayramı cezaevi görüş tarihleri!

Ramazan Bayramı'nda açık cezaevi görüşlerinin ne zaman olacağı merak ediliyor. Mahkum ve mahkum yakınları konu ile ilgili detayları sorgularken, açık cezaevi görüşleri hakkında Adalet Bakanlığı'ndan açıklama geldi. Peki açık cezaevi görüşleri ne zaman? 2022 Ramazan Bayramı cezaevi görüş tarihleri!

Haber 02-05-2022 00:32

Kayseri’de 64 yıl 4 ay hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı

Kayseri’de 64 yıl 4 ay hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı

Yurthaber 30-04-2022 19:18

Muğla'da 16 yıl 15 ay hapis cezasıyla aranan hükümlü yakalandı

Muğla'da 16 yıl 15 ay hapis cezasıyla aranan hükümlü yakalandı

Yurthaber 29-04-2022 18:07

Ülke binlerce mahkumu salıverecek! Gerekçe: Kalabalık

Kenya, hapishanelerdeki kalabalığı azaltmak için 5 bin mahkumu salıvereceğini duyurdu. Ülkedeki hapishanelerde yaklaşık 53 bin mahkum bulunduğu biliniyor.

Haber 28-04-2022 22:22

Son dakika: Bayramda cezaevlerine açık görüş izni çıktı! İşte belirlenen tarihler

Ramazan Bayramı'na günler kala ceza ve infaz kurumlarıyla ilgili önemli bir karar alındı. Karara göre, belirlenen tarihlerde açık görüş yapılabilecek.

Haber 28-04-2022 17:42

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Osmaniye'de "genel af" çağrısını yineledi

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Osmaniye'de "genel af" çağrısını yineledi

Yurthaber 26-04-2022 18:57

Kayseri'de aralarında firari hükümlülerin de bulunduğu 17 kişi yakalandı

Kayseri'de aralarında firari hükümlülerin de bulunduğu 17 kişi yakalandı

Yurthaber 25-04-2022 17:15

Bakan Bozdağ iddialara böyle yanıt verdi! 'Altını çizerek söylüyorum...'

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Bursa'daki terör saldırısında yaralanan 7 infaz koruma memurunun hayati tehlikesinin bulunmadığını ifade etti. Ayrıca, Bakan Bozdağ, "Altını çizerek söylüyorum, Türkiye cezaevlerinde işkence, kötü muamele yoktur" açıklamasını yaptı.

Haber 20-04-2022 21:47

GÜNCELLEME 4 - Bursa'da infaz koruma memurlarını taşıyan servisin geçişi sırasında patlama

Şehit infaz koruma memuru Cengiz Yiğit'in kuzeni Ekrem Ekdi: - "Cenaze askeri uçakla Ağrı'nın Hamur ilçesine gidecek ve yarın orada defnedilecek" ŞEHİDİN KUZENİNİN AÇIKLAMASI EKLENDİ

Yurthaber 20-04-2022 12:17

GÜNCELLEME 3 - Bursa'da infaz koruma memurlarını taşıyan servisin geçişi sırasında patlama

Patlamada bir personel şehit oldu, biri ağır 4 personel yaralandı - Şehit infaz koruma memurunun Gemlik'te evinin bulunduğu binaya Türk bayrağı asıldı DETAYLAR EKLENDİ

Yurthaber 20-04-2022 11:28

CHP Gençlik Kolları MYK üyesi Cem Karagöl tutuklandı

CHP Gençlik Kolları MYK üyesi Cem Karagöl, hakkındaki bir dava kapsamında tutuklandı. Hakkında kredi kartı dolandırıcılığına yönelik suç kaydığı olduğu iddia edilen Karagöl'ün tutuklama sonrası MYK üyeliğinin düşürüldüğü öğrenildi.

Haber 18-04-2022 06:59

Kadın cezaevinde şaşırtan olay! Hiç erkek bulunmayan hapishanede mahkumlar hamile kaldı

Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey eyaletinde 800 kadının bulunduğu cezaevinde iki kadın hamile kaldı. Hiç erkek bulunmayan cezaevinde kadınların hamile kalması herkesi şaşırttı. Kadınların hamile kalmasının arkasındaki olayı araştıran ekipler bebeklerin babasının cezaevinde bulunan trans bireyler olduğunu tespit etti.

Trend 15-04-2022 10:57

Hiç erkek yokken hamile kaldılar! Trans kadınlar için ameliyat şartı kaldırılınca...

ABD'nin New Jersey eyaletindeki kadınlara özgü cezaevinde mahkûmlar hamile kaldı. 800'den fazla kadının bulunduğu cezaevinde kadınların nasıl hamile kaldığının arkasında hukuki bir karar var. Dikkat çeken olay, eyalette 2021'de yürürlüğe giren transseksüellere ilişkin karara dayanıyor.

Haber 14-04-2022 10:36

Bir kadın cinayeti daha! Cezaevinden izinli çıkıp defalarca bıçakladı

Adana’da korkunç bir kadın cinayeti daha yaşandı. Cezaevinden izinli olarak çıktığı belirlenen M.G., boşanma aşamasında olduğu eşi Elif G.’yi kucağında yeğeni varken defalarca bıçakladı. Bıçak darbeleriyle ağır yaralanan kadın, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Polisler, olayın ardından kaçan M.G.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

Haber 11-04-2022 00:03

CTE'den sosyal medyadaki "Silivri Cezaevinde toplu intihar" iddialarına yalanlama

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, sosyal medyada yer alan "Silivri 5 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda toplu intihar olduğu" yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Haber 09-04-2022 01:27

Cezaevinden izinli çıktı dehşet saçtı! Kayınvalidesini, baldızını ve bir çocuğu öldürdü

Elazığ'da yaşanan korkunç olayda, bir süre önce pandemi nedeniyle cezaevinden izinli çıkan Fırat A., kayınvalidesinin evine giderek dehşet saçtı. Fırat A., kayınvalidesi ve baldızını tabancayla öldürdü. Fırat A.'nın kurşunlarına hedef olup ağır yaralanan diğer baldızının oğlu 10 yaşındaki Ali Tayyip Demirbağ ise hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olaydan sonra kaçan Fırat A.'nın yakalanması için çalışma başlatıldı.

Haber 04-04-2022 21:00

Antalya'da 29 suçtan hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı

Antalya'da 29 suçtan hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı

Yurthaber 03-04-2022 14:27

Afyonkarahisar'da firari hükümlüyü başkasına ait kimlikle hastaneye gitmesi ele verdi

Afyonkarahisar'da firari hükümlüyü başkasına ait kimlikle hastaneye gitmesi ele verdi

Yurthaber 01-04-2022 16:30

Kayseri'de aralarında firari hükümlülerin de bulunduğu 14 kişi yakalandı

Kayseri'de aralarında firari hükümlülerin de bulunduğu 14 kişi yakalandı

Yurthaber 30-03-2022 18:38

Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? 2022 CTE açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek?

Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? sorusunun yanıtı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle belirli süreliğine izin verilen mahkumlar tarafından merak konusu oldu. Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? 2022 CTE açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek? günün en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Konuya ilişkin ayrıntıları sizler için derledik...

Haber 30-03-2022 10:36

SON DAKİKA | Açık cezaevi izinleri 2 ay uzatıldı! Adalet Bakanlığından cezaevlerindekiler için koronavirüs izni kararı

Son dakika haberi: Adalet Bakanlığından cezaevlerindekiler için koronavirüs izni kararı geldi. Yapılan açıklamada açık cezaevi izinlerinin 31 Mart 2022 tarihinden itibaren 2 ay süreyle uzatılmasına karar verildiği duyuruldu.

Haber 29-03-2022 10:26

Muğla'da 10 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı

Muğla'da 10 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı

Yurthaber 27-03-2022 22:58

Son Dakika: Şanlıurfa'da cezaevinde isyan! Takviye kuvvet sevk edildi, şehir ayağa kalktı

Son dakika haberine göre Şanlıurfa E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda mahkumlar isyan çıkarttı. Cezaevindeki bir grup tutuklu, bazı koğuşların kapılarını kilitledi. İhbar üzerine kuruma, itfaiye, sağlık ekipleri ve takviye kuvvet sevk edildi. İsyan çıktığını duyan mahkumların yakınları da cezaevi önünde toplanarak gerginlik çıkardı. Olay yerine gelen Vali Abdullah Erin, "Her şey kontrol altında. Güvenlik ve sağlık sorunu oluşturabilecek bir şey yok" dedi. İşte olayın detayları...

Haber 24-03-2022 22:32

Şanlıurfa'daki cezaevinde yaşanan gerginlik yatıştırıldı

Vali Abdullah Erin: - "Her şey kontrol altında. Güvenlik ve sağlık sorunu oluşturabilecek bir şey yok"

Yurthaber 24-03-2022 21:58

Muğla'da 13 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı

Muğla'da 13 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı

Yurthaber 25-02-2022 20:35

Şarkıcı Kader kimdir, aslen nereli? Şarkıcı Kader kaç yaşında ve neden cezaevine girdi?

Özellikle 90'lı senelerde adından çokça bahsettiren ve şarkıları ile hatırlanan şarkıcı Kader bu akşam İbo Show'un konuklarından biri oldu. Adamım şarkısı ile büyük çıkış yapmış olan Kader'in hayatı ve neden cezaevine girdiği merak ediliyor. Peki Şarkıcı Kader kimdir, aslen nereli? Şarkıcı Kader kaç yaşında ve neden cezaevine girdi?

Magazin 23-02-2022 11:34

Diyarbakır'da 31 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı

Diyarbakır'da 31 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı

Yurthaber 16-02-2022 09:43

Alevi vatandaşlara sosyal medyadan küfürler yağdıran kişi tutuklandı

Alevi vatandaşlara yönelik hakaret ve küfür dolu sözler sarf eden Yakup T. sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Büyük tepki çeken paylaşımın ardından polis ekipleri tarafından İzmit'te gözaltına alınan şüpheli sorgusunun ardından mahkemeye çıkarıldı. Yakup T. mahkeme tarafından "halkı kin ve düşmanlığa sevk etmek" suçuyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diyanet İşleri Başkanı Erbaş da söz konusu paylaşıma tepki göstererek "Asla kabul edilemez, şiddetle kınıyorum" dedi.

Haber 09-02-2022 22:17

GÜNCELLEME 4 - Ümraniye Cezaevinde çıkan yangın söndürüldü

YANGININ SÖNDÜRÜLDÜĞÜ BİLGİSİ EKLENDİ

Yurthaber 04-02-2022 22:51

GÜNCELLEME 2 - Ümraniye Cezaevinde yangın çıktı

Adli hükümlülerin kaldığı koğuşta çıktığı öğrenilen yangını söndürme çalışmaları sürüyor - Dumandan etkilenen bir infaz koruma memuru ile 13 hükümlü hastaneye kaldırıldı DETAYLAR EKLENDİ

Yurthaber 04-02-2022 20:45

GÜNCELLEME - Ümraniye Cezaevinde yangın çıktı

İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi sürüyor - Dumandan etkilenen 11 hükümlü/tutuklu hastaneye sevk edildi DETAYLAR EKLENDİ

Yurthaber 04-02-2022 18:58

Son dakika: İstanbul'da cezaevinde yangın! Ekipler hemen harekete geçti

Ümraniye E Tipi Kapalı Cezaevi’nde çıkan yangın itfaiyenin müdahalesi ile kontrol altına alınırken, dumandan etkilenen 20 hükümlü hastaneye kaldırıldı. Cezaevinin yandığı anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Yangınla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan da açıklama geldi.

Haber 04-02-2022 18:09

Trabzon'da 2 firari hükümlü yakalandı

Trabzon'da 2 firari hükümlü yakalandı

Yurthaber 01-02-2022 21:40

Muğla'da 20 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı

Muğla'da 20 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı

Yurthaber 27-01-2022 16:04

Van depreminde cezaevinden kaçan hükümlü yakalandı

Van depreminde cezaevinden kaçan hükümlü yakalandı

Yurthaber 18-01-2022 18:26