Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Cildini gençleştirmek için regl kanını yüzüne süren kadının sosyal medya paylaşımı tepkilere neden oldu! “Midem bulandı”

  TikTok’ta ‘dayaderya’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın gençlik sırrını takipçilerine anlattığında tepkilerin odağına yerleşti. Kendi regl kanını kullanmanın cildi gençleştirmeye yardımcı olabileceğini iddia eden kadının paylaşımı tartışmalara yol açtı. Sosyal medya kullanıcıları regl kadının kokusuna dikkat çekerek güzellik formülünü iğrenç olarak nitelendirdi.

  Cildini gençleştirmek için regl kanını yüzüne süren kadının sosyal medya paylaşımı tepkilere neden oldu! “Midem bulandı”

  TikTok’ta ‘dayaderya’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın kendi cilt gençleştirme formülüyle izleyicileri adeta şaşkına çevirdi. 23 yaşında Derya, Kosta Rika’da "travmayı iyileştirmek ve atalarının bilgeliğini harekete geçirmek" isteyen insanlara mentorluk sunmak için bir şifa merkezi işletiyor. Yaşam tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Derya, nadir görülen bir cilt bakımı uygulaması da dahil olmak üzere inzivadaki günlük rutinini TikTok'ta paylaşıyor.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  TUVALETE GİDİP DOLDURDU

  1

  TikTok paylaşımında elindeki kapla birlikte tuvalete giden ve adet kanını dolduran Derya, daha sonrasında ise kanı yüzüne sürmeye başladı. Sosyal medya gönderisine, “Evet bu senin işaretin git yap” notunu ekleyen Derya’nın paylaşımı çoğu sosyal medya kullanıcısını şaşırttı.

  2

  Derya’nın TikTok’taki paylaşımından sonra kadınlar verdiği güzellik tavsiyesine şoke olurken kadının kendi kanını yüz maskesi olarak kullandığına inanmayı reddetti. Bir sosyal medya kullanıcı, “Lütfen bana ezilmiş kiraz olduğunu söyle” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Koku, kokuyla nasıl başa çıkabilirsiniz?” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “İzlediğimden beri kusmayı bırakamıyorum. Midem bulandı” dedi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler