HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, İmamoğlu'na eleştiri: Bu tür şeyleri yapın biz de sizi alkışlayalım

İstanbul'da, Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri Temel Atma Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu da eleştirdi. Belediye başkanlığı döneminde de darülaceze açılışı yaptığını hatırlatan Erdoğan, İmamoğlu'nu, "Suyu akmayan musluğu açmakla hizmet ettik diyemezsiniz. Gelin bu tür eserleri yapın, bu tür şeyleri yapın biz de sizi alkışlayalım." sözleriyle eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, İmamoğlu'na eleştiri: Bu tür şeyleri yapın biz de sizi alkışlayalım

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri temel atma töreninde önemli açıklamalarda bulundu.

Belediye başkanlığı döneminde, Kayışdağı'ndaki darülecezenin temelini atıp açılışını hatırlatan Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi.

Erdoğan açıklamasında şunları söyledi:

İstanbul'un şu anda büyükşehir belediye başkanlığını üstlenmiş olan kişi veya kişilerin, bu alanlarda attıkları adım var mı? Suyu akmayan musluğu açmakla hizmet ettik diyemezsiniz, milleti aldatmayın. Gelin bu tür eserleri yapın, bu ülkenin darda kalanına el uzatın, bu tür şeyleri yapın biz de sizi alkışlayalım.

"DÜNYADA TEK OLACAK"

Darülaceze Sosyal Hizmet şehri bittiğinde dünyada bu işin tek örneği olacak. Ülkemiz gibi bir başka örnek yoktur.

"FETİH ŞENLİKLERİMİZİ ATATÜRK HAVALİMANI'NDA YAPACAĞIZ"

Bu sene Fetih şenliklerimizi inşallah Atatürk Havalimanı'nda yapacağız. İstanbul'a yakışır şenlikleri inşallah hep birlikte yapacağız. Hazır mısınız? Muhteşem bir Fetih şenliğimi öyle yapalım ki, Cennet Mekan Fatih Han'a layık olalım.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler