Deniz Akkaya: Çok milliyetçi çok CHP’li olduğunu göstermek…

Son günlerde fit vücudu ve sosyal medya hesabından paylaştığı mayolu fotoğraflarla dikkatleri üzerine çeken model Deniz Akkaya'dan dikkat çeken paylaşım. Akkaya, Atatürk paylaşımıyla dikkat çekti.

Deniz Akkaya: Çok milliyetçi çok CHP’li olduğunu göstermek…

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve zaman zaman kızıyla ilgili paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve zaman zaman da eleştiri oklarına hedef olan Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından Mustafa Kemal Atatürk’e ait bir sözü paylaştı.

Akkaya'nın paylaşım yaptığı fotoğrafın altına yazdığı satırlar da dikkat çekti:

İşte Akkaya’nın o satırları:

Capture

“Bayram, seyran değil, duyar kasıyormuş gibi yapmak için değil, çok milliyetçi çok CHP'li olduğunu göstermek için değil (ki ATATÜRK hiçbir siyasi partinin tekelinde değil) Atatürk fotoğrafı paylaşarak taraf seçici olmak için değil…

Ancak hep kendinden mutsuz, hep emek verenin, emeğinin karşılığında aldığı hak edişe hakaret etmeyi kendine bir üslup seçmiş ve o hak edişe hep başka kulp takarak kendini rahatlatmayı seçmiş, hep kurban psikolojisinde, sadece tüketen kendi ve toplum için sıfır üretim yapan, sosyal medyadaki her mutluluk ve eğlence tablosuna inanıp, onları kıskanıp hasetlenen ama altındaki derinliğe inmeyen herkes için zamanında, zamanın çok ötesinde yine vizyoner yine öngörülü ATAM ne demiş kulak verelim mi… Mutlu pazarlar.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Sırf REcEP TAYYİP ERDOĞANA inat AKP ye inat ülkede bir kesim insan ATATÜRKün A sını bilmedikleri halde,inkilaplarını,atılımlarının ne olduğu bilmedikleri halde başımıza ATATÜRKÇÜ kesiliyorlar :)))))))))buna chp liler de dahil.:)))))))
kimse birilerine ya da bir kesime inat Gazi Paşa'yı benimsemiyor. bunun için kendini zorlamıyor, zoraki o tarafa çekilmiyor. içinden geliyor, kendiliğinden bir sevgi geliyor ve yerleşiyor. elbette, büyük ölülere matem gerekmez, fikirlerine bağlılık gerekir sözünden yola çıkarak, Atatürkün yaratısı olan her değere ve onun öğüt verici ilmine daima ihtiyacımız vardır. herkes üzerine düşeni yapıyor/yapmaya çalışıyor, budur gördüğün.
Ya Sen bir Atatürkçü olarak ne Ürettin şimdiye kadar? Herkes Atatürk ün sözlerini paylaşıyor sadece. başkadabibk yedikleri yok
doğru söylüyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler