Dünyanın en dolgun dudaklarına sahip olan kadın daha büyük dudaklar istiyor

Bulgaristan’da yaşayan Andrea Emilova Ivanova, dolgun dudakları için bugüne dek binlerce sterlin harcadı. 22 yaşındaki Andrea daha büyük dudak hayaliyle düzinelerce estetik kliniği ziyaret ederek, 20 kez operasyon geçirdi. Doktorlar genç kadının dudaklarının yeterince büyük olduğunu düşünse de, Andrea hala daha büyük dudaklar istiyor.

Dünyanın en dolgun dudaklarına sahip olan kadın daha büyük dudaklar istiyor

Andrea geçtiğimiz Salı, son dudak dolgusunu yaptırarak, fotoğrafını Instagram’daki 33 bin takipçisiyle paylaştı. Dönüşüm geçirmeye 2018 yılında başlayan Andrea, her operasyon için yaklaşık 135 sterlin harcıyor.

Felsefe öğrencisi olan Andrea, muhtemelen dünyanın en büyük dudaklarına sahip kişisi ve dudaklarının yeterince büyük olduğundan emin olana kadar dolgu yaptırmaya devam edeceğini söylüyor.

"HARİKA HİSSEDİYORUM"

Dudak dolguları hakkında konuşan Andrea “Dudaklarımın yeni halini çok seviyorum. Dolgu enjeksiyonundan sonra yemek yemekte çok zorlandım. Bazı doktorlar dudaklarımı yeterli bulsa da ben harika hissediyorum. Doktorum daha fazla dolgu yapabileceğimizi söyledi ama en azından iki ay beklemem gerekiyor” dedi.

Andrea “Yiyebileceklerim konusunda bir sınırlama yok. Bence dudaklarım çok sevimli, onları seviyorum. Dünyadaki en büyük dudaklara sahip miyim bilmiyorum ama kesinlikle en büyüklerinden birine sahibim” dedi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

#bg #barbie #lips #cool #schön #бг #барби????????????????

Andrea Ivanova (@andrea.andrea345)'in paylaştığı bir gönderi ()

“Dolgularım için Sofya’da birçok farklı estetik kliniğe gittim ve her tür dolgu malzemesini denedim” diyen Andrea hayranlarından düzinelerce destekleyici mesaj aldığını söylüyor. Ancak gelen yorumlar her zaman pozitif değil. Andrea “Dudaklarım, giydiklerim ve stilimle ilgili her gün dünyanın dört bir yanından binlerce yorum alıyorum. Bunlar hem negatif hem de pozitif yorumlar oluyor. Negatif yorumları daha çok kadınlar yapıyor” sözleriyle takipçilerinden gelen tepkileri anlattı.

DÜNYANIN EN BÜYÜK DUDAKLARINA SAHİP OLMAK İSTİYOR

İnsanların dudakları hakkındaki fikirleri önemsemediğini söyleyen Andrea, sadece kendi görüşüne önem verdiğini belirterek “Daha büyük olan dudaklarımı beğenen insanlar da var, küçük dudaklarımı beğenenler de. Ama benim için bunların bir önemi yok. Önemli olan benim ne düşündüğüm ve neyi sevdiğim. Başkalarının fikrine önem vermiyorum. İnsanlar için “büyük”, “daha büyük” ve “çok büyük” kavramları farklıdır. Bence insanlar kendileri için gerekeni seçmekte özgür olmalılar. Benim bu konuda bir sınırım yok” dedi.

Her zaman büyük dudaklar isteyen Andrea, dolgu bağımlısı olmayı reddettiğini söyleyerek benzersiz olduğunu iddia etti ve herhangi bir ünlüyü taklit etmediğini söyledi.

Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olmak isteyip istemediği sorulan Andrea bu soruyu “Evet, neden olmasın. Ülkemde büyük dudaklar çok moda ve dudaklarında dolgu olan çok fazla kadın var” dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Ağzı hemoroid olmuş bunun
abi sabah sabah güldürdün hayırlı, ramazanlar.
Vaaayyy,çok güzel olmuuuşşş.Öpülesi dudaklar bunlar işte,brawwoo.Başarılı.
Suda batmadan duruyorsa cankurtaran simidi yapalım :-)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler