Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünyanın konuştuğu yapışık ikiz kardeşler Abby ve Brittany'den Abby Hensel evlendi! Düğün görüntüleri yıllar sonra ortaya çıktı

  ABD'nin Minnesota kentinde dünyaya gelen yapışık ikiz kardeşler Abby ve Brittany Hensel doğduktan sonra yaşama şansları düşük denilmesine rağmen hayata sımsıkı tutundu. Yaşam mücadeleleri sayesinde dünyanın dikkatini çeken ikiz kardeşler sınıf öğretmenliği yapıyor ve doğdukları şehirde yaşamaya devam ediyor. İkiz kardeşlerden Abby'in Facebook profilindeki düğün fotoğrafı sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

  34 yaşındaki ikiz kardeşler dicephalus yapışık ikizler olarak iki kafanın bir gövde üzerinde yan yana olduğu nadir bir kısmi ikizlenme şeklinde dünyaya geldiler.

  4

  Kan akışını ve bel altındaki tüm organları paylaşıyorlar. Abby sağ kolunu ve bacağını kontrol ederken Brittany sol kolunu kontrol ediyor.

  2

  Abby ve Josh , 2021 yılındaki düğün töreninin fotoğraflarını TikTok'ta 'abbyandbrittanyhensel' üzerinden paylaşana kadar evliliklerini kamuoyundan gizli tuttular.

  3

  Görüntülerde çiftin düğün sırasında dans edip öpüştüğü görülüyor. Abby ve kız kardeşi tamamen beyaz, kolsuz bir gelinlik ve sırtı bağcıklı bir elbise giyerken eski bir ordu mesubu olan damat Bowling ise gri bir takım elbise tercih ediyor.

  5

  Abby ve Brittany 1990 yılında doğduklarında ebeveynleri Patty ve Mike Hensel, doktorların kızların ameliyattan sağ çıkma şansının küçük olduğunu söylemesi nedeniyle ayırma ameliyatından vazgeçtiler.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler