SPOR

CANLI

Dursun Özbek konuştu, Fenerbahçe ve Beşiktaş coştu

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in, UEFA'nın dün kulübe gönderdiği uyarıyla ilgili düzenlediği basın toplantısı esnasında Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın KAP'a yaptığı bildirimler dikkat çekti.

Dursun Özbek konuştu, Fenerbahçe ve Beşiktaş coştu

Galatasaray Kulübü başkanı Dursun Özbek, UEFA'nın mâli disiplin konusunda kulübe gönderdiği uyarıyla ilgili açıklamalarda bulunduğu sırada Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın KAP bildirimleri dikkat çekti.

Mâli tablo bildirimleri...

Fenerbahçe Kulübü, Dursun Özbek tam da Galatasaray'ın muhtemel ceza sebebi olan mali durumla ilgili konuştuğu esnada Finansal Tablo Dipnot açıklamaları ve faaliyet raporlarını KAP'a bildirdi. Sarı--Lacivertli kulüpten arka arkaya tam 12 bildirim yapıldı.

[Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten önemli açıklamalar](http://spor.mynet.com/galatasaray/91903-galatasaray-baskani-dursun-ozbekten-onemli-aciklamalar.html)

Fenerbahçe'nin, Galatasaray Başkanı'nın tarihi bir açıklama yaptığı esnada özellikle mali tablolarla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirimler göndermesi, "Ezeli rakibine nispet yapıyor" şeklinde yorumlandı.

Beşiktaş da bildirdi

Aynı dakikalarda Beşiktaş da 2015/2016 sezonu mali durumuyla ilgili beş bildirim yaptı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Beter olursunuz inşallah Fenerin büyüklüğünü anlayın bi dahada koskoca fenerbahçe camiasına saygıyı göstereceksiniz terbiyesizlik yapmayacaksınız o kaddaaarrr
adamlar başarı elde etmek için çıldırıyor bizde başarı var ama yiyicide çok
dünkü yediğin hurmalar bunlar gs hiiç öyle nispetten falan söz etme kendiniz ektiniz kendiniz buluyosunuz
Takım
O
Av
P
Geri Dön