Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eski Nijerya kralının Türk gelini! Kayınailesinin evini gezdirince sosyal medyada gündem yarattı... "Kayınpederimin iki eşi varmış"

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyada Cansu Sancaktar Nnonye kullanıcı adıyla paylaşım yapan genç bir kadın Nijeryalı eşi ve ailesini tanıdığı son göderisi sayesinde sosyal medyada ilgi çekti. Eşinin babasının eski Nijerya kralı olduğunu söyleyen Sancaktar kayınvalide ve kayınpederinin evini gezdirdiği paylaşımıyla sosyal medyanın ilgisini çekti.

  Sosyal medyada Cansu Sancaktar Nnonye kullanıcı adıyla paylaşım yapan genç bir kadın eski Nijerya kralının kayınpederi olduğunu söyleyince bir anda dikkatleri üzerine çekti.

  1

  Eşinin doğduğu evi gösterdiği sosyal medya paylaşımında Sancaktar, "Kayınvalidem ve kayınpederimin evini geziyoruz. Kayınpederim yedi sene önce vefat etti. Kendisi ölmeden önce kraldı. Bu nedenle kapı biraz heybetli ve kapıda ismi yazıyor. Eşim gördüğünüz üzere girer girmez hemen sağ tarafa gidiyor. Bunun bir sebebi var. Çünkü kayınpederim ölünce sol tarafı ilk hanıma sağ tarafı benim kaynanama veriyorlar. Evet iki eşi varmış" ifadelerini kullandı.

  3

  Ardından kayınvalidesine ait olduğunu söylediği kısmı göstermeye devam eden Sancaktatr, "Kral olduğu için taht benzeri bir obje görüyoruz. Kendi heykeli var. Arkada bir asker heykeli var. Bahçede mango ağaçları,palmiye ağaçları leziz" diye konuştu.

  2

  Sosyal medya kullanıcıları Sancaktar'ın gönderisi yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Kral gelini çok havalı" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Kralın evi böyleyse gerisini düşünemedim" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler