Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Cris Galere ‘görünmez bikini’ trendine çabuk uydu! Tepki yağdı

  35 yaşındaki playboy modeli Cris Galera sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeyi başardı. Sosyal medyadan genellikle cesur paylaşımlara imza atan Galera, son olarak ‘görünmez bikini’ trendine uyum sağladığı bir paylaşım yaptı. Sosyal medyanın popüler ismi paylaşımının sonrasında tepkilerin odağına yerleşti.

  35 yaşındaki sosyal medya fenomeni geçtiğimiz aylarda kendisiyle evlenerek dünya manşetlerindeki yerini almıştı. Gerçek aşkı bulamadığı için kendisiyle evlenmeye karar verdiğini dile getiren fenomen kısa sürede boşanmıştı. Sosyal medyadan sık sık müstehcen pozlarını yayınlayan Galera, son olarak ‘görünmez bikini’ trendini sergilediği bir paylaşım yaptı. 35 yaşındaki Cris Galera, Instagram'da görünmez silikondan yapılmış kayışlara sahip bikinisiyle poz verdi.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiği gönderisine Galera, “Tabiat Ana! Vücuttaki güneş işaretinin çizgileri, sanki bantla bronzlaşıyormuşsunuz gibi mükemmel simetrik." notunu ekledi. Galera’nın deniz kenarında çekilen pozlarına kısa sürede binlerce yorum ve beğeni geldi.

  2

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Mükemmel! Bu güzellik ne böyle?” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Kesinlikle günlük kullanıma uygun bir trend değil” yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler