Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Mathilde Tantot Instagram'ın limitlerini zorladı! Kıyafetlerini çıkartıp kendisini yere attı... O anlar gündem oldu

  Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde kısa sürede Instagram'da fenomen haline gelmeyi başaran Mathilde Tantot, 9 milyonu aşkın takipçiyle kıyafetlerine veda ettiği bir pozunu paylaştı. Fenomen ismin gönderisi hayranlarının beğenisini topladı.

  Sosyal medya kullanıcılarının yakından takip ettiği Mathilde Tantot aktif bir şekilde kullandığı Instagram hesabından yine cesur bir pozunu yayınladı. Fenomen isim ayna karşısına geçerek verdiği cesur poz geleneğini bozmadı ve bu kez hayranlarının karşısına kıyafetlerinden vazgeçerek çıktı.

  SOSYAL MEDYADAN BEĞENİ TOPLADI

  mathilde tantot

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken paylaşımında Tantot, kıyafetlerini çıkartarak siyah dantel detaylı bir iç çamaşırı takımıyla poz verdi. İç çamaşırı takımını beyaz çorap ve siyah ayakkabılarla tamamlayan Tantot bacaklarını yukarı doğru kaldırarak ayna karşısına geçti. Fenomen ismin pozu beğeni topladı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler