Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn, 'sansürlenmiş' tarzıyla olay yarattı! "Eteğinin boyu neredeyse bir karış"

  Sosyal medyada 'Barbi' lakabıyla tanınan sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek takipçilerinin beğenisini topladı. Fenomen isim son model bir spor arabanın önünde verdiği pozuyla hayranlarından tam not aldı. Llewellyn'in süper mini eteğindeki 'sansürlenmiş' ifadesi hayranlarının ilgisini çekti.

  Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak hayranlarının beğenisini kazanmayı başaran Llewellyn, tül detaylardan oluşan bir bluz ve süper mini eteğiyle kamera karşısına çekti. Bir otoparkta pembe lüks arabasının önünde poz veren fenomen isim kısa sürede binlerce beğeni ve yorum topladı.

  KENDİ SANSÜRÜNÜ KENDİSİ YAPTI

  1

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımında Llewellyn, süper mini eteğini diz üstü çizmelerle kombinledi. Eteğinin üzerinde bulunan yazıdan ilham alan fenomen isim gönderisine, "Sansürlenmiş" notunu ekledi.

  2

  Fenomen ismin güzelliğini övenler kadar kombinini eleştirenler de oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Gerçekten mükemmelsin" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Eteğinin boyu neredeyse bir karış" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler