Mynet Trend

Eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa kalçalarını göstererek akıma destek verdi! ''Küçük kalçalar da vardır''

Eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa, son gönderisiyle dudak uçuklattı. Büyük kalçaların kabul edilen güzellik normu olmasını reddeden ve küçük kalçaların da güzel olabileceğini savunan bir akımı desteklemek amacıyla yaptığı paylaşımla dikkat çeken sosyal medya fenomeni, iki video ve bir fotoğraftan oluşan albüm gönderisiyle ağızları açık bıraktı.

Eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa kalçalarını göstererek akıma destek verdi! ''Küçük kalçalar da vardır''

Paylaştığı gönderide Amerikalı şarkıcı Kali Uchis'i de etiketleyen Mia, üzerinde kalçalarını zar zor kapatan Uchis'in markası Daisy Duke'un bir ürünü olan süper kısa kot şortu, sarı ve siyah renklerde kareli bir gömlek ve bir şapka ile poz verdiği görüntülerle gündem oldu. Gönderisini ''Kali küçük kalçalar da vardır dedi ve kuralları o koyar'' açıklamasıyla paylaşan Mia'nın gönderisi kısa sürede gündem oldu.

''KRALİÇE MİA''

316300058_237825678570137_7032294964793264299_n

Hayranları yorumlarda Khalifa'ya iltifat etmekte gecikmediler. Kali Uchis de gönderiye bir sürü kalp emojisi ile birlikte "KRALİÇE MIA !!!" diyen bir yorum bıraktı. Birçok kullanıcı Mia'nın güzelliğine övgüler yağdırdı ve onun ne kadar seksi bir kadın olduğunu söylediler. Khalifa'nın gönderisinin ardından birçok başka fenomen de akımı destekleyen gönderiler paylaştı.

SAMİMİ BULMADILAR

1_Image (11)

Ancak bazıları, onu daha önce içinde olduğu yetişkin film sektörü sebebiyle eleştirdi ve kadın bedenini bu şekilde objeleştiren bir sektörde çalışmış biri olarak bir beden olumlama hareketine katılmasını samimi bulmadılar.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler