Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Evimin direği' dedi! Sevgilisi için mezdeke öğrendi... O anları sosyal medyadan paylaşınca gündem yarattı

  Sosyal medyada 'yarenkckofficial' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın Dubaili sevgilisinin elden gittiğini söyleyerek mezdeke öğrenmeye başladığını dile getirince viral oldu. Yaren Küçük, paylaşımında sevgilisinin gittikleri bir restoranda dans edenlere deli gibi bahşiş verdiğini gördükten sonra mezdeke kurslarına başladığını ifade etti.

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Yaren Küçük, mezdeke kursuna gittiği anlarda çekilen bir videosunu paylaştı.

  kapak1

  Paylaşımında, "Arkadaşlar, bugün mezdeke kursuna gidiyorum. Benim bir tane Dubaili sevgilim vardı. Biz bir restoranta gittik. Bu da deli gibi bahşiş atıyor ama deli gibi. Ben de 'Evimin direği elden gidiyor' dedim. Benim mezdeke öğrenmem lazım" dedi.

  kapak3

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü gönderiye ilgi gösterirken o anlara yorum yapmayı ihmal etmedi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Gerçekten mükemmel bir karar" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "İnsanlarla nelerle uğraşıyor?" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler