SPOR

CANLI

Fenerbahçe'de penaltı isyanı!

Fenerbahçeli oyuncular, Adanaspor maçının 17. dakikasında Josef de Souza'ya yapılan müdahale nedeniyle penaltı bekledi ancak hakem Serkan Çınar, penaltı kararı vermeyince taraftarların tepkisi büyük oldu.

Fenerbahçe'de penaltı isyanı!

Fenerbahçe ile Adanaspor arasında oynanan maçın 17. dakikasında çok tartışılan bir pozisyon yaşandı.

Jeremain Lens'ın ortasında Jose Fernandao topa net bir vuruş yapamadı ve %100'lük bir gol fırsatını değerlendiremedi. Ardından ceza sahası içinde bir karambol oluştu ve Fenerbahçe'de Josef de Souza, topu bir anda önünde bulundu. Josef de Souza, topu kontrol etmek isterken yerde kaldı. Fenerbahçeli oyuncular bu pozisyonda penaltı bekledi ancak hakem Serkan Çınar, pozisyonda faul olmadığını belirtti.

Fenerbahçeli taraftarlar, özellikle sosyal medyadan Josef de Souza'nın ayağına bir müdahale olduğunu ve bu nedenle penaltı verilmesi gerektiğini söyleyerek, büyük bir tepki gösterdi.

Eski FIFA hakemi Ahmet Çakar, "De Souza'ya yapılan net penaltı verilmedi. Bu iş böyle gitmez" ifadelerini kullandı. (Sporx)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 95 yorum
Ağlamaaa fenevvvv ağlama
@ankorhan @ankorhan haksızlık fenerbahçeye karşı yapılınca mutlu olursunuz, kendinize yapılınca ortalığı yıkarsınız. Tepki göstermek ağlamak mı? Fenerin büyüklüğünü sizin gibi eziklere bakınca daha iyi anlıyor herkes.
@ankorhan annen ağlıyor çabuk yetiş cok acımış
@justhink Büyük fenevbahçe, Koskoca fenevbahçe lig sonuncusuna karşı verilmeyen penaltıya kalmış. Ne büyük fenevbahçeymiş ki kendi evinde adanaspora karşı üstünlük sağlayamadı, penaltısını hakem vermemişmiş, fenevi katletmişmiş. Souzanın son dakika kafa topu girdi de hakem mi vermedi. Fenev iğrenç top oynuyor, hakemle felan alakası yok. Her takıma karşı hakem hataları oluyor. Ama her zaman fenevbahçe ağlıyor.
@emir.33 bu ne terbiyesizlik ya, bu nasıl bir seviyesizlik, bu nasıl hir cehalet. Cahilsin madem, küfürden başka laf edemiyorsun, sus da baei adam sansınlar. Şu küfür yorumunu yayınlayan editörlerde senden daha seviyesizmiş, daha kalitesizmiş.
@ankorhan Haber fotoğrafı bile BÜYÜTEÇLE verilmiş, hakemin gözü optik olarak 26 X nasıl göremez !!! Kötü oynadın berabere kalman bile şanstı FENEV AĞLAMA...
@rmntgs ULAN @emir.33 denen ahlaksız, bir önceki yorumunda milletin anasına o....... yaftasını yapıştırıyorsun. Burada da kalkmış ahlak edebiyatı yapıyorsun.
Satılmış hakemler tüpçünün takımına çalışıyorlar
@designerb gs mi evet haklısın bak..mesela son 5 maçın 4ünde gs nin rakiplerine kırmızı verildi..
zaten şikecilerin işi ne ya penaltı ya kırmızı kart.ama avrupada bunları yemiyor hakemler
@0o0o0o00000 Avrupa da yola devam, nickinde bol sıfır olduğuna göre 6-0 a gönderme yapıyor gibisin=)))))))))
@0o0o0o00000 Şike varsa kim yapmış olabilir acaba? Verilmeyen net penaltı. nickindeki sıfırların çokluğundan tahmin yapmak zor. BJK mi GS mi?
@justhink dostum boşver gitsin.. bunlar şahin arabalarla şerefini gezdirir başkasına namus timsali kesilirler.. 40 yılın o.pusu bugün herkese fetva verir işte.. :DDDDDD bunlar hep böyleydi... Allahım çok şükür ki dansözsaray taraftarı değilim..
Takım
O
Av
P
Geri Dön